FECRİ İsim Raporu:

FECRİ Adının Yaygınlığı

FECRİ Türkiye'de en çok kullanılan 1048. isim (... 1046. seden, 1047. tanzer, 1048. fecri, 1049. fügen, 1050. gülin, ...). Ülkemizde yaklaşık her 9,816 kişiden birinin adı FECRİ ve ismin yaygınlık oranı binde 0.1.

FECRİ adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-04-2024 10:51 itibariyle yaklaşık 8,997 kişinin isminin FECRİ olduğu ve FECRİ isimli kişi sayısının her yıl ortalama 119 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

FECRİ isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda FECRİ yaşadığını tahmin ediyoruz.

FECRİ Türkiye'nin en yaygın 1048. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1048. ad ise Dixon ismi. FECRİ adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1046. Babu 1047. Aloysius 1048. Dixon 1049. Allyn 1050. Gwendolyn isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

FECRİ isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde FECRİ İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde FECRİ İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde FECRİ İsminin Yazılışı:

..-..-.-..-...

Denizcilik Alfabesinde FECRİ İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

FECRİ İsminin Barkod Yazılışı:

FECRİ ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(FECRİ adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

FECRİ KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ FECRİ İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (ecri) göre fecri ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (cri) göre fecri ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (ri) göre fecri ile Uyumlu İsimler :

nuri sabri fahri hayri kadri basri bahri fikri bedri şehri mensuri sururi peri gülperi huri mehri buhari

BAŞ HARFLERİ FECRİ İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (fecr) göre FECRİ ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (fec) göre FECRİ ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (fe) göre FECRİ ile Uyumlu İsimler :

ferhat ferda fevzi fehmi feyza feridun ferhan ferit ferruh feride ferdi fethi feray feyzullah ferzan feza ferah feryal fevziye feyyaz fethullah feriha fettah feyzi feragat ferahim ferhun ferrah feruze ferzat feyhan feyruz feyzan fehim fehmile fehmiye fehime ferahnaz ferdağ ferudun ferya fethiye fetih

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ FECRİ İLE UYUMLU İSİMLER:

'fe' ile başlayıp 'ri' ile Biten İsimler :

'f' ile başlayıp 'i' ile Biten İsimler :

fahri fevzi fehmi ferdi fethi fikri fadi feyzi

FECRİ isminin Anlamı

FECRİ Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size FECRİ isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "FECRİ + Anlam" veya "FECRİ isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
FECRİ ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

FECRİ adını oluşturan F, E, C, R, İ harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 49:

F
E
C
R
İ
TOPLAM
7
6
3
21
12
49

FECRİ ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 267. erem, 268. fatma, 269. fecri, 270. bilek, 271. medih, ... Toplam 25 ismin aritmetik toplamı 49 (Binde 10.11 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

emre alev alican aslı gül halide akman ekber ekin erem fatma bilek medih mehdi selda sıla sacide abidin aşkı gokce berke ferdağ medar saki