FEZA İsim Raporu:

FEZA Adının Yaygınlığı

FEZA Türkiye'de en çok kullanılan 898. isim (... 896. arslan, 897. ferzan, 898. feza, 899. aykın, 900. azmi, ...). Ülkemizde yaklaşık her 7,362 kişiden birinin adı FEZA ve ismin yaygınlık oranı binde 0.14.

FEZA adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-04-2024 11:44 itibariyle yaklaşık 12,596 kişinin isminin FEZA olduğu ve FEZA isimli kişi sayısının her yıl ortalama 166 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

FEZA isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda FEZA yaşadığını tahmin ediyoruz.

FEZA Türkiye'nin en yaygın 898. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 898. ad ise Aubrey ismi. FEZA adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 896. Jae 897. Sydney 898. Aubrey 899. Anh 900. Sterling isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

FEZA isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde FEZA İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde FEZA İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde FEZA İsminin Yazılışı:

..-..--...-

Denizcilik Alfabesinde FEZA İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

FEZA İsminin Barkod Yazılışı:

FEZA ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(FEZA adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

FEZA KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ FEZA İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 3 harfine (eza) göre feza ile Uyumlu İsimler :

seza

Son 2 harfine (za) göre feza ile Uyumlu İsimler :

rıza feyza hamza beyza murtaza roza

BAŞ HARFLERİ FEZA İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 3 harfine (fez) göre FEZA ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (fe) göre FEZA ile Uyumlu İsimler :

ferhat ferda fevzi fehmi feyza feridun ferhan ferit ferruh feride ferdi fethi feray feyzullah ferzan ferah feryal fevziye feyyaz fethullah fecri feriha fettah feyzi feragat ferahim ferhun ferrah feruze ferzat feyhan feyruz feyzan fehim fehmile fehmiye fehime ferahnaz ferdağ ferudun ferya fethiye fetih

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ FEZA İLE UYUMLU İSİMLER:

'f' ile başlayıp 'a' ile Biten İsimler :

fatma funda fulya ferda feyza feriha fazila ferya

FEZA isminin Anlamı

FEZA Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size FEZA isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "FEZA + Anlam" veya "FEZA isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
FEZA ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

FEZA adını oluşturan F, E, Z, A harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 43:

F
E
Z
A
TOPLAM
7
6
29
1
43

FEZA ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 151. atıf, 152. bilge, 153. feza, 154. çağdaş, 155. ceyda, ... Toplam 17 ismin aritmetik toplamı 43 (Binde 6.88 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

hakan berk akın benan atıf bilge çağdaş ceyda cihan edip elem emel gaye melda oben recai