FERAGAT İsim Raporu:

FERAGAT Adının Yaygınlığı

FERAGAT Türkiye'de en çok kullanılan 1613. isim (... 1611. farşid, 1612. fazila, 1613. feragat, 1614. ferahim, 1615. ikbali, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı FERAGAT ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

FERAGAT adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-04-2024 10:28 itibariyle yaklaşık 2,699 kişinin isminin FERAGAT olduğu ve FERAGAT isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

FERAGAT isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda FERAGAT yaşadığını tahmin ediyoruz.

FERAGAT Türkiye'nin en yaygın 1613. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1613. ad ise Naveen ismi. FERAGAT adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1611. Shilpa 1612. Manisha 1613. Naveen 1614. Vandana 1615. Jennie isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

FERAGAT isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde FERAGAT İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde FERAGAT İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde FERAGAT İsminin Yazılışı:

..-...-..---..--

Denizcilik Alfabesinde FERAGAT İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

FERAGAT İsminin Barkod Yazılışı:

FERAGAT ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(FERAGAT adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

FERAGAT KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ FERAGAT İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 6 harfine (eragat) göre feragat ile Uyumlu İsimler :

Son 5 harfine (ragat) göre feragat ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (agat) göre feragat ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (gat) göre feragat ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (at) göre feragat ile Uyumlu İsimler :

murat serhat sedat suat nihat fuat ferhat nevzat fırat vedat nejat kürşat cihat rıfat esat mithat cevat reşat talat melahat berat polat sebahat dilşat nebahat behzat müjdat necat nezahat imdat onat sabahat semahat tevrat ruhat ferzat fitnat hakikat ruhsat ruhşat rohat erpulat sebat azat cankat firat gülhayat hayat nurhayat semihat sonat hürşat vuslat zuhat şehrazat şirzat

BAŞ HARFLERİ FERAGAT İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 6 harfine (feraga) göre FERAGAT ile Uyumlu İsimler :

İlk 5 harfine (ferag) göre FERAGAT ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (fera) göre FERAGAT ile Uyumlu İsimler :

feray ferah ferahim ferahnaz

İlk 3 harfine (fer) göre FERAGAT ile Uyumlu İsimler :

ferhat ferda feridun ferhan ferit ferruh feride ferdi ferzan feryal feriha ferhun ferrah feruze ferzat ferdağ ferudun ferya

İlk 2 harfine (fe) göre FERAGAT ile Uyumlu İsimler :

fevzi fehmi feyza fethi feyzullah feza fevziye feyyaz fethullah fecri fettah feyzi feyhan feyruz feyzan fehim fehmile fehmiye fehime fethiye fetih

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ FERAGAT İLE UYUMLU İSİMLER:

'fer' ile başlayıp 'gat' ile Biten İsimler :

'fe' ile başlayıp 'at' ile Biten İsimler :

ferhat ferzat

'f' ile başlayıp 't' ile Biten İsimler :

fuat fikret fırat ferit fazilet fitnat firat

FERAGAT isminin Anlamı

FERAGAT Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size FERAGAT isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "FERAGAT + Anlam" veya "FERAGAT isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
FERAGAT ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

FERAGAT adını oluşturan F, E, R, A, G, A, T harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 68:

F
E
R
A
G
A
T
TOPLAM
7
6
21
1
8
1
24
68

FERAGAT ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 952. çağatay, 953. faruk, 954. feragat, 955. göker, 956. ilker, ... Toplam 34 ismin aritmetik toplamı 68 (Binde 13.75 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

tahir tamer gökçen atilla bernar birol çağatay faruk göker ilker hıfzı önder erşan sıddık murad narin neşem oruç raşide ruhi sakıp savan tanıl tibet tuğçe yahya cansu candeğer huri ortaç oray şemsa şilan