FEYZİ İsim Raporu:

FEYZİ Adının Yaygınlığı

FEYZİ Türkiye'de en çok kullanılan 1421. isim (... 1419. fatmanur, 1420. fettah, 1421. feyzi, 1422. fidan, 1423. gani, ...). Ülkemizde yaklaşık her 14,724 kişiden birinin adı FEYZİ ve ismin yaygınlık oranı binde 0.07.

FEYZİ adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-04-2024 10:37 itibariyle yaklaşık 6,298 kişinin isminin FEYZİ olduğu ve FEYZİ isimli kişi sayısının her yıl ortalama 83 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

FEYZİ isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda FEYZİ yaşadığını tahmin ediyoruz.

FEYZİ Türkiye'nin en yaygın 1421. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1421. ad ise Mihaela ismi. FEYZİ adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1419. Amer 1420. Milagros 1421. Mihaela 1422. Tahir 1423. Horacio isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

FEYZİ isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde FEYZİ İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde FEYZİ İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde FEYZİ İsminin Yazılışı:

..-..-.----....

Denizcilik Alfabesinde FEYZİ İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

FEYZİ İsminin Barkod Yazılışı:

FEYZİ ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(FEYZİ adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

FEYZİ KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ FEYZİ İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (eyzi) göre feyzi ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (yzi) göre feyzi ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (zi) göre feyzi ile Uyumlu İsimler :

remzi fevzi niyazi gazi sezi suzi battalgazi mevzi

BAŞ HARFLERİ FEYZİ İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (feyz) göre FEYZİ ile Uyumlu İsimler :

feyza feyzullah feyzan

İlk 3 harfine (fey) göre FEYZİ ile Uyumlu İsimler :

feyyaz feyhan feyruz

İlk 2 harfine (fe) göre FEYZİ ile Uyumlu İsimler :

ferhat ferda fevzi fehmi feridun ferhan ferit ferruh feride ferdi fethi feray ferzan feza ferah feryal fevziye fethullah fecri feriha fettah feragat ferahim ferhun ferrah feruze ferzat fehim fehmile fehmiye fehime ferahnaz ferdağ ferudun ferya fethiye fetih

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ FEYZİ İLE UYUMLU İSİMLER:

'fe' ile başlayıp 'zi' ile Biten İsimler :

fevzi

'f' ile başlayıp 'i' ile Biten İsimler :

fahri fehmi ferdi fethi fikri fecri fadi

FEYZİ isminin Anlamı

FEYZİ Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size FEYZİ isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "FEYZİ + Anlam" veya "FEYZİ isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
FEYZİ ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

FEYZİ adını oluşturan F, E, Y, Z, İ harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 82:

F
E
Y
Z
İ
TOPLAM
7
6
28
29
12
82

FEYZİ ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1506. birsu, 1507. erdener, 1508. feyzi, 1509. gümrah, 1510. hızır, ... Toplam 36 ismin aritmetik toplamı 82 (Binde 14.56 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

hikmet koray teoman asuman bayzar sıtkı davut evrim gülçin kayıhan dolakay rıdvan ömrü pakize sevil selvi varol vermi ülker ömür özgü şevki aysuda benson birsu erdener gümrah hızır mücella nevrah okyar sever sonat ilkşan zişan