FERYA İsim Raporu:

FERYA Adının Yaygınlığı

FERYA Türkiye'de en çok kullanılan 2114. isim (... 2112. ferdağ, 2113. ferudun, 2114. ferya, 2115. fethiye, 2116. fetih, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı FERYA ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

FERYA adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 20-06-2024 08:24 itibariyle yaklaşık 2,705 kişinin isminin FERYA olduğu ve FERYA isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

FERYA isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda FERYA yaşadığını tahmin ediyoruz.

FERYA Türkiye'nin en yaygın 2114. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2114. ad ise Rena ismi. FERYA adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2112. Patricio 2113. Concepcion 2114. Rena 2115. Rhett 2116. Tad isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

FERYA isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde FERYA İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde FERYA İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde FERYA İsminin Yazılışı:

..-...-.-.--.-

Denizcilik Alfabesinde FERYA İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

FERYA İsminin Barkod Yazılışı:

FERYA ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(FERYA adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

FERYA KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

feryal

SON HARFLERİ FERYA İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (erya) göre ferya ile Uyumlu İsimler :

derya

Son 3 harfine (rya) göre ferya ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (ya) göre ferya ile Uyumlu İsimler :

hülya fulya oya ziya kaya yahya zekeriya süreyya papatya rüya açelya eliya asya kahya ofelya enbiya evliya mahya manolya

BAŞ HARFLERİ FERYA İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (fery) göre FERYA ile Uyumlu İsimler :

feryal

İlk 3 harfine (fer) göre FERYA ile Uyumlu İsimler :

ferhat ferda feridun ferhan ferit ferruh feride ferdi feray ferzan ferah feriha feragat ferahim ferhun ferrah feruze ferzat ferahnaz ferdağ ferudun

İlk 2 harfine (fe) göre FERYA ile Uyumlu İsimler :

fevzi fehmi feyza fethi feyzullah feza fevziye feyyaz fethullah fecri fettah feyzi feyhan feyruz feyzan fehim fehmile fehmiye fehime fethiye fetih

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ FERYA İLE UYUMLU İSİMLER:

'fe' ile başlayıp 'ya' ile Biten İsimler :

'f' ile başlayıp 'a' ile Biten İsimler :

fatma funda fulya ferda feyza feza feriha fazila

FERYA isminin Anlamı

FERYA Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size FERYA isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "FERYA + Anlam" veya "FERYA isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
FERYA ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

FERYA adını oluşturan F, E, R, Y, A harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 63:

F
E
R
Y
A
TOPLAM
7
6
21
28
1
63

FERYA ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 770. bakiye, 771. fazlı, 772. ferya, 773. gencay, 774. rudi, ... Toplam 36 ismin aritmetik toplamı 63 (Binde 14.56 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

fazıl hamit burak çetin ekrem alpagan alper enise ayfer nur birim eralp erbuğ eşref feray ırmak kerem öner melik necati şahin şeref sebile vedat yaman şefika şeyda aydin alize aybike bakiye fazlı gencay rudi zahide