EKREM İsim Raporu:

EKREM Adının Yaygınlığı

EKREM Türkiye'de en çok kullanılan 205. isim (... 203. nesrin, 204. vedat, 205. ekrem, 206. ceren, 207. kübra, ...). Ülkemizde yaklaşık her 920 kişiden birinin adı EKREM ve ismin yaygınlık oranı binde 1.09.

EKREM adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 22-06-2024 05:26 itibariyle yaklaşık 98,300 kişinin isminin EKREM olduğu ve EKREM isimli kişi sayısının her yıl ortalama 1296 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

EKREM adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 4.27 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 1,480 EKREM yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada EKREM sayısı her yıl 11 kişi artıyor.

EKREM Türkiye'nin en yaygın 205. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 205. ad ise Donna ismi. EKREM adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 203. Jorge 204. Anna 205. Donna 206. Melissa 207. Joe isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

EKREM isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde EKREM İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde EKREM İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde EKREM İsminin Yazılışı:

.-.-.-..--

Denizcilik Alfabesinde EKREM İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

EKREM İsminin Barkod Yazılışı:

EKREM ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(EKREM adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

EKREM KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ EKREM İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (krem) göre ekrem ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (rem) göre ekrem ile Uyumlu İsimler :

kerem irem muharrem erem muhterem mükerrem hürrem emrem bahrem

Son 2 harfine (em) göre ekrem ile Uyumlu İsimler :

özlem cem çiğdem meltem adem sinem erdem didem şebnem eylem senem gizem meryem görkem ethem sanem elem rüstem ayşem hatem muhteşem ecem azem bükem diğdem ersem mukaddem neşem istem çilem çisem ergem gizlem gülerdem kadem şehlem önem özdem

BAŞ HARFLERİ EKREM İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (ekre) göre EKREM ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (ekr) göre EKREM ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (ek) göre EKREM ile Uyumlu İsimler :

ekin ekber eksal ekip

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ EKREM İLE UYUMLU İSİMLER:

'ek' ile başlayıp 'em' ile Biten İsimler :

'e' ile başlayıp 'm' ile Biten İsimler :

erdem evrim eylem ethem erem elem ecem emrem ersem erdim ergem erim

EKREM isminin Anlamı

EKREM Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size EKREM isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "EKREM + Anlam" veya "EKREM isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
EKREM ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

EKREM adını oluşturan E, K, R, E, M harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 63:

E
K
R
E
M
TOPLAM
6
14
21
6
16
63

EKREM ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 742. burak, 743. çetin, 744. ekrem, 745. alpagan, 746. alper, ... Toplam 36 ismin aritmetik toplamı 63 (Binde 14.56 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

fazıl hamit burak çetin alpagan alper enise ayfer nur birim eralp erbuğ eşref feray ırmak kerem öner melik necati şahin şeref sebile vedat yaman şefika şeyda aydin alize aybike bakiye fazlı ferya gencay rudi zahide