ÖNER İsim Raporu:

ÖNER Adının Yaygınlığı

ÖNER Türkiye'de en çok kullanılan 720. isim (... 718. reha, 719. özay, 720. öner, 721. meliha, 722. muhlis, ...). Ülkemizde yaklaşık her 4,207 kişiden birinin adı ÖNER ve ismin yaygınlık oranı binde 0.24.

ÖNER adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 23-04-2024 07:35 itibariyle yaklaşık 21,597 kişinin isminin ÖNER olduğu ve ÖNER isimli kişi sayısının her yıl ortalama 285 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ÖNER isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ÖNER yaşadığını tahmin ediyoruz.

ÖNER Türkiye'nin en yaygın 720. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 720. ad ise Mohamad ismi. ÖNER adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 718. Newton 719. Lillian 720. Mohamad 721. Harlan 722. Laurel isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ÖNER isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ÖNER İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ÖNER İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ÖNER İsminin Yazılışı:

----...-.

Denizcilik Alfabesinde ÖNER İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ÖNER İsminin Barkod Yazılışı:

ÖNER ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ÖNER adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ÖNER KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ÖNER İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 3 harfine (ner) göre öner ile Uyumlu İsimler :

taner soner caner yener güner şener artuner olguner bener erdener

Son 2 harfine (er) göre öner ile Uyumlu İsimler :

ömer alper zafer ilker önder tamer ender muzaffer nilüfer seher ayfer muammer eser güler hacer cafer tuncer enver kader sezer dinçer münevver özer türker iskender sarper bihter tümer kamer yeter ahter dilaver kevser sümer ilter cevher tanzer sefer ülker müyesser sencer abuzer bayer eşber cenker dilber ejder güleser gülser kunter merter nurer taciser yurdaer çiler mukadder sever aşer efser ekber göçer süer gürler göker lider mehser dönger müzekker naser nurper peker peyker ziver özger şanver ergüler amber bavver berker candeğer değer diler gazanfer güher gülender gülfer gülter gülver gülümser günfer

BAŞ HARFLERİ ÖNER İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 3 harfine (öne) göre ÖNER ile Uyumlu İsimler :

önem

İlk 2 harfine (ön) göre ÖNER ile Uyumlu İsimler :

önder öncü önal öncel önay öniz

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ÖNER İLE UYUMLU İSİMLER:

'ö' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

ömer özgür önder öznur ömür özer özdemir özger özder

ÖNER isminin Anlamı

ÖNER Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ÖNER isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ÖNER + Anlam" veya "ÖNER isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ÖNER ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ÖNER adını oluşturan Ö, N, E, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 63:

Ö
N
E
R
TOPLAM
19
17
6
21
63

ÖNER ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 755. ırmak, 756. kerem, 757. öner, 758. melik, 759. necati, ... Toplam 36 ismin aritmetik toplamı 63 (Binde 14.56 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

fazıl hamit burak çetin ekrem alpagan alper enise ayfer nur birim eralp erbuğ eşref feray ırmak kerem melik necati şahin şeref sebile vedat yaman şefika şeyda aydin alize aybike bakiye fazlı ferya gencay rudi zahide