BAVVER İsim Raporu:

BAVVER Adının Yaygınlığı

BAVVER Türkiye'de en çok kullanılan 1980. isim (... 1978. battal, 1979. battalgazi, 1980. bavver, 1981. bediray, 1982. begül, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı BAVVER ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

BAVVER adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 16-06-2024 00:16 itibariyle yaklaşık 2,704 kişinin isminin BAVVER olduğu ve BAVVER isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

BAVVER isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda BAVVER yaşadığını tahmin ediyoruz.

BAVVER Türkiye'nin en yaygın 1980. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1980. ad ise Mansoor ismi. BAVVER adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1978. Abid 1979. Ivy 1980. Mansoor 1981. Selwyn 1982. Shashikant isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

BAVVER isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde BAVVER İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde BAVVER İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde BAVVER İsminin Yazılışı:

-....-...-...-..-.

Denizcilik Alfabesinde BAVVER İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

BAVVER İsminin Barkod Yazılışı:

BAVVER ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(BAVVER adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

BAVVER KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ BAVVER İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (avver) göre bavver ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (vver) göre bavver ile Uyumlu İsimler :

münevver

Son 3 harfine (ver) göre bavver ile Uyumlu İsimler :

enver dilaver sever ziver şanver gülver selver server ünver

Son 2 harfine (er) göre bavver ile Uyumlu İsimler :

ömer alper zafer ilker önder taner tamer ender muzaffer soner nilüfer seher ayfer muammer eser güler hacer cafer caner tuncer kader sezer dinçer özer yener türker iskender güner öner sarper bihter tümer kamer yeter ahter kevser sümer ilter şener cevher tanzer sefer ülker müyesser sencer abuzer bayer eşber cenker dilber ejder güleser gülser kunter merter nurer taciser yurdaer çiler mukadder artuner aşer efser ekber göçer süer gürler göker lider mehser dönger müzekker naser nurper olguner peker peyker özger ergüler amber bener berker candeğer değer diler erdener gazanfer güher gülender gülfer

BAŞ HARFLERİ BAVVER İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (bavve) göre BAVVER ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (bavv) göre BAVVER ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (bav) göre BAVVER ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (ba) göre BAVVER ile Uyumlu İsimler :

barış banu bahar başak bayram bahadır bahattin baki baran basri barbaros bahri batuhan baha bahriye baybars babür başar barlas balkan batur baturay bayazıt bayer barkın baycan bahadırhan barçın barın bayhan bayzar başaran bayındır bağcan bade bahrem bahtiyar bakiye bala battal battalgazi başbuğ batu

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ BAVVER İLE UYUMLU İSİMLER:

'ba' ile başlayıp 'er' ile Biten İsimler :

bayer

'b' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

bahar bekir bahadır binnur bihter beşir bedir babür başar batur billur bayzar bernar bilbaşar bingür bayındır bahtiyar belamir bener berker birnur

BAVVER isminin Anlamı

BAVVER Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size BAVVER isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "BAVVER + Anlam" veya "BAVVER isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
BAVVER ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

BAVVER adını oluşturan B, A, V, V, E, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 84:

B
A
V
V
E
R
TOPLAM
2
1
27
27
6
21
84

BAVVER ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1569. sulhi, 1570. ümmü, 1571. bavver, 1572. elnur, 1573. gülbahar, ... Toplam 35 ismin aritmetik toplamı 84 (Binde 14.16 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

abuzer remzi göksel birgül cankut cemşit cihangir fikret güven görkem lütfi sezer hayyam himmet serhat seyhan güray nurcan panur sevin soner sulhi ümmü elnur gülbahar günol gökberk hakdiler hasret yasir kutcan semavi seliz zeycan