NURPER İsim Raporu:

NURPER Adının Yaygınlığı

NURPER Türkiye'de en çok kullanılan 1777. isim (... 1775. nurgün, 1776. nurkal, 1777. nurper, 1778. nursev, 1779. nüshet, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı NURPER ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

NURPER adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 30-05-2024 02:30 itibariyle yaklaşık 2,703 kişinin isminin NURPER olduğu ve NURPER isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

NURPER isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda NURPER yaşadığını tahmin ediyoruz.

NURPER Türkiye'nin en yaygın 1777. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1777. ad ise Dominique ismi. NURPER adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1775. Marty 1776. Leopoldo 1777. Dominique 1778. Mohsen 1779. Adil isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

NURPER isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde NURPER İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde NURPER İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde NURPER İsminin Yazılışı:

-...-.-..--...-.

Denizcilik Alfabesinde NURPER İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

NURPER İsminin Barkod Yazılışı:

NURPER ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(NURPER adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

NURPER KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ NURPER İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (urper) göre nurper ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (rper) göre nurper ile Uyumlu İsimler :

sarper

Son 3 harfine (per) göre nurper ile Uyumlu İsimler :

alper şehper

Son 2 harfine (er) göre nurper ile Uyumlu İsimler :

ömer zafer ilker önder taner tamer ender muzaffer soner nilüfer seher ayfer muammer eser güler hacer cafer caner tuncer enver kader sezer dinçer münevver özer yener türker iskender güner öner bihter tümer kamer yeter ahter dilaver kevser sümer ilter şener cevher tanzer sefer ülker müyesser sencer abuzer bayer eşber cenker dilber ejder güleser gülser kunter merter nurer taciser yurdaer çiler mukadder sever artuner aşer efser ekber göçer süer gürler göker lider mehser dönger müzekker naser olguner peker peyker ziver özger şanver ergüler amber bavver bener berker candeğer değer diler erdener gazanfer güher gülender gülfer gülter gülver gülümser

BAŞ HARFLERİ NURPER İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (nurpe) göre NURPER ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (nurp) göre NURPER ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (nur) göre NURPER ile Uyumlu İsimler :

nur nuri nuray nurettin nurdan nuran nurten nurcan nurhan nurgül nurullah nursel nuriye nursen nurçin nurkan nurşen nurer nurseli nural nurcihan nurgün nurkal nursev nurben nurden nurdeniz nurfer nurhayat nurseren

İlk 2 harfine (nu) göre NURPER ile Uyumlu İsimler :

nusret numan nuh nuhi

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ NURPER İLE UYUMLU İSİMLER:

'nu' ile başlayıp 'er' ile Biten İsimler :

nurer nurfer

'n' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

nur nilüfer nadir nigar nehir nazır naser nazar nezir nefer

NURPER isminin Anlamı

NURPER Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size NURPER isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "NURPER + Anlam" veya "NURPER isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
NURPER ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

NURPER adını oluşturan N, U, R, P, E, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 110:

N
U
R
P
E
R
TOPLAM
17
25
21
20
6
21
110

NURPER ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 2211. nurten, 2212. ümeyye, 2213. nurper, 2214. olguner, 2215. timuçin, ... Toplam 12 ismin aritmetik toplamı 110 (Binde 4.85 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

yavuz şükrü nurten ümeyye olguner timuçin arzuman turul ömürden şayeste şirzat