ZİVER İsim Raporu:

ZİVER Adının Yaygınlığı

ZİVER Türkiye'de en çok kullanılan 1898. isim (... 1896. zevcan, 1897. ödül, 1898. ziver, 1899. toros, 1900. zühre, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı ZİVER ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

ZİVER adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 30-05-2024 04:05 itibariyle yaklaşık 2,703 kişinin isminin ZİVER olduğu ve ZİVER isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ZİVER isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ZİVER yaşadığını tahmin ediyoruz.

ZİVER Türkiye'nin en yaygın 1898. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1898. ad ise Devin ismi. ZİVER adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1896. Lena 1897. Nirmal 1898. Devin 1899. Phil 1900. Caren isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ZİVER isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ZİVER İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ZİVER İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ZİVER İsminin Yazılışı:

--.......-..-.

Denizcilik Alfabesinde ZİVER İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ZİVER İsminin Barkod Yazılışı:

ZİVER ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ZİVER adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ZİVER KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ZİVER İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (iver) göre ziver ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (ver) göre ziver ile Uyumlu İsimler :

enver münevver dilaver sever şanver bavver gülver selver server ünver

Son 2 harfine (er) göre ziver ile Uyumlu İsimler :

ömer alper zafer ilker önder taner tamer ender muzaffer soner nilüfer seher ayfer muammer eser güler hacer cafer caner tuncer kader sezer dinçer özer yener türker iskender güner öner sarper bihter tümer kamer yeter ahter kevser sümer ilter şener cevher tanzer sefer ülker müyesser sencer abuzer bayer eşber cenker dilber ejder güleser gülser kunter merter nurer taciser yurdaer çiler mukadder artuner aşer efser ekber göçer süer gürler göker lider mehser dönger müzekker naser nurper olguner peker peyker özger ergüler amber bener berker candeğer değer diler erdener gazanfer güher gülender gülfer

BAŞ HARFLERİ ZİVER İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (zive) göre ZİVER ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (ziv) göre ZİVER ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (zi) göre ZİVER ile Uyumlu İsimler :

ziya zinnur zihni zişan zilan zinnet

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ZİVER İLE UYUMLU İSİMLER:

'zi' ile başlayıp 'er' ile Biten İsimler :

'z' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

zafer zinnur zübeyir zülfikar zahir züheyr zülfer

ZİVER isminin Anlamı

ZİVER Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ZİVER isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ZİVER + Anlam" veya "ZİVER isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ZİVER ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ZİVER adını oluşturan Z, İ, V, E, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 95:

Z
İ
V
E
R
TOPLAM
29
12
27
6
21
95

ZİVER ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1909. tunay, 1910. veysi, 1911. ziver, 1912. şanver, 1913. şengül, ... Toplam 33 ismin aritmetik toplamı 95 (Binde 13.35 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

tümay levent alaattin sermet ersoy nilgün zekiye gülşen halenur kamuran kudret mahmure muhammed nesrin nurkan orkun papatya peyker seyran tunahan tunay veysi şanver şengül şermin gülru gürsan mefkure sevinde seymen yurdal şahinder