GÜLSER İsim Raporu:

GÜLSER Adının Yaygınlığı

GÜLSER Türkiye'de en çok kullanılan 1251. isim (... 1249. gülfiliz, 1250. gülnare, 1251. gülser, 1252. gülsev, 1253. gülseven, ...). Ülkemizde yaklaşık her 14,724 kişiden birinin adı GÜLSER ve ismin yaygınlık oranı binde 0.07.

GÜLSER adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-04-2024 14:44 itibariyle yaklaşık 6,298 kişinin isminin GÜLSER olduğu ve GÜLSER isimli kişi sayısının her yıl ortalama 83 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

GÜLSER isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda GÜLSER yaşadığını tahmin ediyoruz.

GÜLSER Türkiye'nin en yaygın 1251. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1251. ad ise Huu ismi. GÜLSER adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1249. Hussein 1250. Reynolds 1251. Huu 1252. Geeta 1253. Nalini isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

GÜLSER isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde GÜLSER İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde GÜLSER İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde GÜLSER İsminin Yazılışı:

--...-.-.......-.

Denizcilik Alfabesinde GÜLSER İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

GÜLSER İsminin Barkod Yazılışı:

GÜLSER ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(GÜLSER adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

GÜLSER KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

gülseren

SON HARFLERİ GÜLSER İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (ülser) göre gülser ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (lser) göre gülser ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (ser) göre gülser ile Uyumlu İsimler :

eser kevser müyesser güleser taciser efser mehser naser gülümser

Son 2 harfine (er) göre gülser ile Uyumlu İsimler :

ömer alper zafer ilker önder taner tamer ender muzaffer soner nilüfer seher ayfer muammer güler hacer cafer caner tuncer enver kader sezer dinçer münevver özer yener türker iskender güner öner sarper bihter tümer kamer yeter ahter dilaver sümer ilter şener cevher tanzer sefer ülker sencer abuzer bayer eşber cenker dilber ejder kunter merter nurer yurdaer çiler mukadder sever artuner aşer ekber göçer süer gürler göker lider dönger müzekker nurper olguner peker peyker ziver özger şanver ergüler amber bavver bener berker candeğer değer diler erdener gazanfer güher gülender gülfer gülter gülver günfer

BAŞ HARFLERİ GÜLSER İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (gülse) göre GÜLSER ile Uyumlu İsimler :

gülseren gülsen gülsev gülseven gülseda gülsevin gülsefa

İlk 4 harfine (güls) göre GÜLSER ile Uyumlu İsimler :

gülsüm gülsün gülsay gülsünay

İlk 3 harfine (gül) göre GÜLSER ile Uyumlu İsimler :

gül gülay gülşah gülçin güler gülcan gülten gülşen gültekin gülden gülhan gülen güliz gülgün gülnur gülbin gülistan gülnihal gülin gülizar güldal güleser gülfiliz gülnare gülce gülde gülderen gülendam gülfe gülfizar gülhanım gültürk gülüçağ gülüm gülzade gülhal güllü gülbahar gülberk gülbeyaz gülçiçek güldane gülender gülerdem gülfer gülfiye gülhayat gülhis gülhüda gülperi gülru gülter gülver gülümser gülözgür gülbanu gülün

İlk 2 harfine () göre GÜLSER ile Uyumlu İsimler :

gürkan gürsel gürhan günay güven güneş güçlü günseli güray güzin gürol güney güner güngör güzide gürcan gündüz güniz gün günhan günsel gürbüz gürel günnur güvenç gümrah gürsan günhal güralp gürler gürsal gürsoy

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ GÜLSER İLE UYUMLU İSİMLER:

'gü' ile başlayıp 'er' ile Biten İsimler :

güler güner güleser gürler güher gülender gülfer gülter gülver gülümser günfer

'g' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

gülnur güngör gülizar göknur gurur günnur göçer gülfizar güvenir göker gaffar gazanfer gülbahar gülözgür

GÜLSER isminin Anlamı

GÜLSER Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size GÜLSER isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "GÜLSER + Anlam" veya "GÜLSER isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
GÜLSER ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

GÜLSER adını oluşturan G, Ü, L, S, E, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 98:

G
Ü
L
S
E
R
TOPLAM
8
26
15
22
6
21
98

GÜLSER ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1968. tuncay, 1969. tanzer, 1970. gülser, 1971. gürsel, 1972. müşfik, ... Toplam 25 ismin aritmetik toplamı 98 (Binde 10.11 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

timur cantüre tuncay tanzer gürsel müşfik sunday hamdullah lütfü muvaffak erciyes toprak turali turhan übeyit ömrüm birnur düriye fatmagül günsu hümmet munise münire sergül