LÜTFÜ İsim Raporu:

LÜTFÜ Adının Yaygınlığı

LÜTFÜ Türkiye'de en çok kullanılan 717. isim (... 715. kasım, 716. rabia, 717. lütfü, 718. reha, 719. özay, ...). Ülkemizde yaklaşık her 4,207 kişiden birinin adı LÜTFÜ ve ismin yaygınlık oranı binde 0.24.

LÜTFÜ adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 27-01-2022 17:50 itibariyle yaklaşık 20,959 kişinin isminin LÜTFÜ olduğu ve LÜTFÜ isimli kişi sayısının her yıl ortalama 285 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

LÜTFÜ isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda LÜTFÜ yaşadığını tahmin ediyoruz.

LÜTFÜ Türkiye'nin en yaygın 717. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 717. ad ise Vance ismi. LÜTFÜ adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 715. Arvind 716. Garrett 717. Vance 718. Newton 719. Lillian isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

LÜTFÜ isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde LÜTFÜ İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde LÜTFÜ İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde LÜTFÜ İsminin Yazılışı:

.-....--..-...-

Denizcilik Alfabesinde LÜTFÜ İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

LÜTFÜ İsminin Barkod Yazılışı:

LÜTFÜ ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(LÜTFÜ adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

LÜTFÜ KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ LÜTFÜ İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (ütfü) göre lütfü ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (tfü) göre lütfü ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine () göre lütfü ile Uyumlu İsimler :

zülfü

BAŞ HARFLERİ LÜTFÜ İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (lütf) göre LÜTFÜ ile Uyumlu İsimler :

lütfi lütfiye lütfullah

İlk 3 harfine (lüt) göre LÜTFÜ ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine () göre LÜTFÜ ile Uyumlu İsimler :

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ LÜTFÜ İLE UYUMLU İSİMLER:

'lü' ile başlayıp 'fü' ile Biten İsimler :

'l' ile başlayıp 'ü' ile Biten İsimler :

LÜTFÜ isminin Anlamı

LÜTFÜ Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size LÜTFÜ isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "LÜTFÜ + Anlam" veya "LÜTFÜ isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
LÜTFÜ ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

LÜTFÜ adını oluşturan L, Ü, T, F, Ü harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 98:

L
Ü
T
F
Ü
TOPLAM
15
26
24
7
26
98

LÜTFÜ ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1973. sunday, 1974. hamdullah, 1975. lütfü, 1976. muvaffak, 1977. erciyes, ... Toplam 25 ismin aritmetik toplamı 98 (Binde 10.11 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

timur cantüre tuncay tanzer gülser gürsel müşfik sunday hamdullah muvaffak erciyes toprak turali turhan übeyit ömrüm birnur düriye fatmagül günsu hümmet munise münire sergül