TANZER İsim Raporu:

TANZER Adının Yaygınlığı

TANZER Türkiye'de en çok kullanılan 1047. isim (... 1045. peyman, 1046. seden, 1047. tanzer, 1048. fecri, 1049. fügen, ...). Ülkemizde yaklaşık her 9,816 kişiden birinin adı TANZER ve ismin yaygınlık oranı binde 0.1.

TANZER adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-07-2024 01:42 itibariyle yaklaşık 9,026 kişinin isminin TANZER olduğu ve TANZER isimli kişi sayısının her yıl ortalama 119 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

TANZER isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda TANZER yaşadığını tahmin ediyoruz.

TANZER Türkiye'nin en yaygın 1047. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1047. ad ise Aloysius ismi. TANZER adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1045. Chan 1046. Babu 1047. Aloysius 1048. Dixon 1049. Allyn isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

TANZER isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde TANZER İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde TANZER İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde TANZER İsminin Yazılışı:

-.--.--....-.

Denizcilik Alfabesinde TANZER İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

TANZER İsminin Barkod Yazılışı:

TANZER ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(TANZER adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

TANZER KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ TANZER İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (anzer) göre tanzer ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (nzer) göre tanzer ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (zer) göre tanzer ile Uyumlu İsimler :

sezer özer abuzer

Son 2 harfine (er) göre tanzer ile Uyumlu İsimler :

ömer alper zafer ilker önder taner tamer ender muzaffer soner nilüfer seher ayfer muammer eser güler hacer cafer caner tuncer enver kader dinçer münevver yener türker iskender güner öner sarper bihter tümer kamer yeter ahter dilaver kevser sümer ilter şener cevher sefer ülker müyesser sencer bayer eşber cenker dilber ejder güleser gülser kunter merter nurer taciser yurdaer çiler mukadder sever artuner aşer efser ekber göçer süer gürler göker lider mehser dönger müzekker naser nurper olguner peker peyker ziver özger şanver ergüler amber bavver bener berker candeğer değer diler erdener gazanfer güher gülender gülfer gülter gülver gülümser günfer

BAŞ HARFLERİ TANZER İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (tanze) göre TANZER ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (tanz) göre TANZER ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (tan) göre TANZER ile Uyumlu İsimler :

taner tanju tansel tansu tankut tanseli tanay tandan tanıl tan tanalp tangül

İlk 2 harfine (ta) göre TANZER ile Uyumlu İsimler :

tamer tayfun tarık tahir tahsin taylan tarkan talat taşkın taha tacettin talip tayyar talha taciser tayyip talay taci taycan tayfur taygun tayyibe

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ TANZER İLE UYUMLU İSİMLER:

'ta' ile başlayıp 'er' ile Biten İsimler :

taner tamer taciser

't' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

tahir tuncer timur türker tayyar tümer toygar tayfur

TANZER isminin Anlamı

TANZER Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size TANZER isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "TANZER + Anlam" veya "TANZER isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
TANZER ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

TANZER adını oluşturan T, A, N, Z, E, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 98:

T
A
N
Z
E
R
TOPLAM
24
1
17
29
6
21
98

TANZER ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1967. cantüre, 1968. tuncay, 1969. tanzer, 1970. gülser, 1971. gürsel, ... Toplam 25 ismin aritmetik toplamı 98 (Binde 10.11 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

timur cantüre tuncay gülser gürsel müşfik sunday hamdullah lütfü muvaffak erciyes toprak turali turhan übeyit ömrüm birnur düriye fatmagül günsu hümmet munise münire sergül