MÜŞFİK İsim Raporu:

MÜŞFİK Adının Yaygınlığı

MÜŞFİK Türkiye'de en çok kullanılan 1655. isim (... 1653. gönen, 1654. gözen, 1655. müşfik, 1656. habibullah, 1657. habil, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı MÜŞFİK ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

MÜŞFİK adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 02-03-2024 03:55 itibariyle yaklaşık 2,694 kişinin isminin MÜŞFİK olduğu ve MÜŞFİK isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

MÜŞFİK isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda MÜŞFİK yaşadığını tahmin ediyoruz.

MÜŞFİK Türkiye'nin en yaygın 1655. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1655. ad ise Octavio ismi. MÜŞFİK adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1653. Susana 1654. Liza 1655. Octavio 1656. Jeannine 1657. Colette isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

MÜŞFİK isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde MÜŞFİK İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde MÜŞFİK İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde MÜŞFİK İsminin Yazılışı:

--..-.....-...-.-

Denizcilik Alfabesinde MÜŞFİK İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

MÜŞFİK İsminin Barkod Yazılışı:

MÜŞFİK ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(MÜŞFİK adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

MÜŞFİK KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ MÜŞFİK İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (üşfik) göre müşfik ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (şfik) göre müşfik ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (fik) göre müşfik ile Uyumlu İsimler :

tevfik refik şefik vefik

Son 2 harfine (ik) göre müşfik ile Uyumlu İsimler :

faik melik çelik nazik malik sevindik

BAŞ HARFLERİ MÜŞFİK İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (müşfi) göre MÜŞFİK ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (müşf) göre MÜŞFİK ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (müş) göre MÜŞFİK ile Uyumlu İsimler :

müşerref

İlk 2 harfine () göre MÜŞFİK ile Uyumlu İsimler :

müge müjgan münevver müfit müzeyyen mücahit mümin mümtaz müberra müjde mükerrem mürüvvet münire müjdat mürsel müslüm müyesser mübeccel münci mübin mücadele müferet mülazım müseyip müslime müzekker mübariz mücella mücevher mücteba müfide mülkiye münir müzeher

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ MÜŞFİK İLE UYUMLU İSİMLER:

'mü' ile başlayıp 'ik' ile Biten İsimler :

'm' ile başlayıp 'k' ile Biten İsimler :

melek melik muvaffak malik

MÜŞFİK isminin Anlamı

MÜŞFİK Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size MÜŞFİK isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "MÜŞFİK + Anlam" veya "MÜŞFİK isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
MÜŞFİK ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

MÜŞFİK adını oluşturan M, Ü, Ş, F, İ, K harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 98:

M
Ü
Ş
F
İ
K
TOPLAM
16
26
23
7
12
14
98

MÜŞFİK ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1970. gülser, 1971. gürsel, 1972. müşfik, 1973. sunday, 1974. hamdullah, ... Toplam 25 ismin aritmetik toplamı 98 (Binde 10.11 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

timur cantüre tuncay tanzer gülser gürsel sunday hamdullah lütfü muvaffak erciyes toprak turali turhan übeyit ömrüm birnur düriye fatmagül günsu hümmet munise münire sergül