MÜLKİYE İsim Raporu:

MÜLKİYE Adının Yaygınlığı

MÜLKİYE Türkiye'de en çok kullanılan 2261. isim (... 2259. müfide, 2260. mihrican, 2261. mülkiye, 2262. münir, 2263. müzeher, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı MÜLKİYE ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

MÜLKİYE adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 21-05-2024 20:43 itibariyle yaklaşık 2,702 kişinin isminin MÜLKİYE olduğu ve MÜLKİYE isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

MÜLKİYE isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda MÜLKİYE yaşadığını tahmin ediyoruz.

MÜLKİYE Türkiye'nin en yaygın 2261. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2261. ad ise Kin ismi. MÜLKİYE adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2259. Sandor 2260. Neill 2261. Kin 2262. Brandt 2263. Lynnette isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

MÜLKİYE isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde MÜLKİYE İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde MÜLKİYE İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde MÜLKİYE İsminin Yazılışı:

--..-.-..-.-..-.--.

Denizcilik Alfabesinde MÜLKİYE İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

MÜLKİYE İsminin Barkod Yazılışı:

MÜLKİYE ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(MÜLKİYE adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

MÜLKİYE KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ MÜLKİYE İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 6 harfine (ülkiye) göre mülkiye ile Uyumlu İsimler :

Son 5 harfine (lkiye) göre mülkiye ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (kiye) göre mülkiye ile Uyumlu İsimler :

zekiye rukiye bakiye şevkiye

Son 3 harfine (iye) göre mülkiye ile Uyumlu İsimler :

kadriye naciye hayriye lütfiye safiye nazmiye nuriye fikriye remziye saniye asiye aliye bahriye behiye fahriye huriye hüsniye sabriye şükriye fevziye hediye sadiye bedriye resmiye zülfiye raziye şaziye duriye methiye nadiye nafiye naziye nevriye refiye bilgiye cemaliye hamidiye mehriye mihriye sevgiye şadiye adeviye adviye assiye cevriye düriye fehmiye fethiye gülfiye hamdiye muradiye nedviye rabiye samiye selviye sevdiye vasfiye ümmiye

Son 2 harfine (ye) göre mülkiye ile Uyumlu İsimler :

gaye ümeyye sümeyye piraye rukiyye şükrüye

BAŞ HARFLERİ MÜLKİYE İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 6 harfine (mülkiy) göre MÜLKİYE ile Uyumlu İsimler :

İlk 5 harfine (mülki) göre MÜLKİYE ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (mülk) göre MÜLKİYE ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (mül) göre MÜLKİYE ile Uyumlu İsimler :

mülazım

İlk 2 harfine () göre MÜLKİYE ile Uyumlu İsimler :

müge müjgan münevver müfit müzeyyen mücahit mümin mümtaz müberra müjde müşerref mükerrem mürüvvet münire müjdat mürsel müslüm müyesser mübeccel münci müşfik mübin mücadele müferet müseyip müslime müzekker mübariz mücella mücevher mücteba müfide münir müzeher

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ MÜLKİYE İLE UYUMLU İSİMLER:

'mül' ile başlayıp 'iye' ile Biten İsimler :

'mü' ile başlayıp 'ye' ile Biten İsimler :

'm' ile başlayıp 'e' ile Biten İsimler :

merve mine melike mete müge makbule medine menekşe müjde münire mehpare methiye mevhibe miyase mahmure mebruke mehriye melise mensure mihriye mintaze mücadele müslime maide mefkure meftune memnune mesude muhibe muhlise muhsine munise muradiye müfide

MÜLKİYE isminin Anlamı

MÜLKİYE Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size MÜLKİYE isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "MÜLKİYE + Anlam" veya "MÜLKİYE isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
MÜLKİYE ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

MÜLKİYE adını oluşturan M, Ü, L, K, İ, Y, E harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 117:

M
Ü
L
K
İ
Y
E
TOPLAM
16
26
15
14
12
28
6
117

MÜLKİYE ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 2315. battalgazi, 2316. hurigül, 2317. mülkiye, 2318. poyraz, 2319. lütfiye, ... Toplam 12 ismin aritmetik toplamı 117 (Binde 4.85 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

bedrettin güvenir şürzan murtaza nevriye yunus zekeriya zülküf battalgazi hurigül poyraz