ÜMEYYE İsim Raporu:

ÜMEYYE Adının Yaygınlığı

ÜMEYYE Türkiye'de en çok kullanılan 1265. isim (... 1263. hasibe, 1264. hatem, 1265. ümeyye, 1266. hayrünnisa, 1267. helin, ...). Ülkemizde yaklaşık her 14,724 kişiden birinin adı ÜMEYYE ve ismin yaygınlık oranı binde 0.07.

ÜMEYYE adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 12-07-2024 13:12 itibariyle yaklaşık 6,317 kişinin isminin ÜMEYYE olduğu ve ÜMEYYE isimli kişi sayısının her yıl ortalama 83 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ÜMEYYE isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ÜMEYYE yaşadığını tahmin ediyoruz.

ÜMEYYE Türkiye'nin en yaygın 1265. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1265. ad ise Emory ismi. ÜMEYYE adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1263. Pravin 1264. Elton 1265. Emory 1266. Adolph 1267. Freeman isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ÜMEYYE isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ÜMEYYE İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ÜMEYYE İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ÜMEYYE İsminin Yazılışı:

..---.-.---.--.

Denizcilik Alfabesinde ÜMEYYE İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ÜMEYYE İsminin Barkod Yazılışı:

ÜMEYYE ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ÜMEYYE adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ÜMEYYE KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

sümeyye

SON HARFLERİ ÜMEYYE İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (meyye) göre ümeyye ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (eyye) göre ümeyye ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (yye) göre ümeyye ile Uyumlu İsimler :

rukiyye

Son 2 harfine (ye) göre ümeyye ile Uyumlu İsimler :

kadriye zekiye naciye hayriye lütfiye safiye gaye nazmiye rukiye nuriye fikriye remziye saniye asiye aliye bahriye behiye fahriye huriye hüsniye sabriye şükriye fevziye hediye sadiye bedriye resmiye zülfiye raziye şaziye duriye methiye nadiye nafiye naziye nevriye refiye bilgiye cemaliye hamidiye mehriye mihriye sevgiye piraye şadiye adeviye adviye assiye bakiye cevriye düriye fehmiye fethiye gülfiye hamdiye muradiye mülkiye nedviye rabiye samiye selviye sevdiye vasfiye ümmiye şevkiye şükrüye

BAŞ HARFLERİ ÜMEYYE İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (ümeyy) göre ÜMEYYE ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (ümey) göre ÜMEYYE ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (üme) göre ÜMEYYE ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (üm) göre ÜMEYYE ile Uyumlu İsimler :

ümit ümran ümmü ümmühan ümmet ümmiye ümmügül

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ÜMEYYE İLE UYUMLU İSİMLER:

'üm' ile başlayıp 'ye' ile Biten İsimler :

ümmiye

'ü' ile başlayıp 'e' ile Biten İsimler :

ünzile

ÜMEYYE isminin Anlamı

ÜMEYYE Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ÜMEYYE isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ÜMEYYE + Anlam" veya "ÜMEYYE isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ÜMEYYE ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ÜMEYYE adını oluşturan Ü, M, E, Y, Y, E harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 110:

Ü
M
E
Y
Y
E
TOPLAM
26
16
6
28
28
6
110

ÜMEYYE ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 2210. şükrü, 2211. nurten, 2212. ümeyye, 2213. nurper, 2214. olguner, ... Toplam 12 ismin aritmetik toplamı 110 (Binde 4.85 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

yavuz şükrü nurten nurper olguner timuçin arzuman turul ömürden şayeste şirzat