HELİN İsim Raporu:

HELİN Adının Yaygınlığı

HELİN Türkiye'de en çok kullanılan 1267. isim (... 1265. ümeyye, 1266. hayrünnisa, 1267. helin, 1268. heval, 1269. himmet, ...). Ülkemizde yaklaşık her 14,724 kişiden birinin adı HELİN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.07.

HELİN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 30-05-2024 03:16 itibariyle yaklaşık 6,307 kişinin isminin HELİN olduğu ve HELİN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 83 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

HELİN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda HELİN yaşadığını tahmin ediyoruz.

HELİN Türkiye'nin en yaygın 1267. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1267. ad ise Freeman ismi. HELİN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1265. Emory 1266. Adolph 1267. Freeman 1268. Bailey 1269. Pal isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

HELİN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde HELİN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde HELİN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde HELİN İsminin Yazılışı:

......-....-.

Denizcilik Alfabesinde HELİN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

HELİN İsminin Barkod Yazılışı:

HELİN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(HELİN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

HELİN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ HELİN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (elin) göre helin ile Uyumlu İsimler :

selin pelin yelin

Son 3 harfine (lin) göre helin ile Uyumlu İsimler :

aylin tülin gülin ceylin dalin

Son 2 harfine (in) göre helin ile Uyumlu İsimler :

hüseyin metin engin yasemin emin ersin esin yasin çetin nesrin burçin şahin selahattin nurettin gülçin tahsin sezgin hayrettin aytekin berrin muhsin tekin bahattin nevin belgin fahrettin ergin gültekin zerrin ekin necmettin seçkin şirin bilgin sadettin elçin güzin celalettin cemalettin muhittin nermin hüsamettin mümin sebahattin timuçin abidin alaattin bünyamin sabahattin gülbin pervin sermin tacettin şerafettin afşin ayşin bedrettin sezin yetkin erkin evin nurçin rengin saadettin şemsettin fatin selmin vahdettin ilkin şahabettin şermin alaaddin kutbettin nizamettin ayçin burhanettin derin ertekin gıyasettin narin ramin semin sevin öztekin alptekin ercin izzettin seyfettin türesin rüknettin alaeddin ayfettin

BAŞ HARFLERİ HELİN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (heli) göre HELİN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (hel) göre HELİN ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (he) göre HELİN ile Uyumlu İsimler :

hediye heval hedef hepgül

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ HELİN İLE UYUMLU İSİMLER:

'he' ile başlayıp 'in' ile Biten İsimler :

'h' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

hakan hasan hüseyin harun handan hayrettin hicran haldun hüsamettin han hürkan hürcan hakkan hatun hiran

HELİN isminin Anlamı

HELİN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size HELİN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "HELİN + Anlam" veya "HELİN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
HELİN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

HELİN adını oluşturan H, E, L, İ, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 60:

H
E
L
İ
N
TOPLAM
10
6
15
12
17
60

HELİN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 631. halime, 632. halis, 633. helin, 634. öncel, 635. meliha, ... Toplam 48 ismin aritmetik toplamı 60 (Binde 19.42 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

salih vakıf afşin demir engin ataman erol aygen ışıl belgin beste bilgen cebrail dilhan dudu mahir elmas erinç gamze ganime gülde halime halis öncel meliha meram nasibe okhan onat rahmi refik selma veli verda incila nagehan selam buhara cankat erdim çisem civan doğhan emsal gediz kaside lerna