DUDU İsim Raporu:

DUDU Adının Yaygınlığı

DUDU Türkiye'de en çok kullanılan 755. isim (... 753. celil, 754. ceylan, 755. dudu, 756. dündar, 757. ela, ...). Ülkemizde yaklaşık her 4,908 kişiden birinin adı DUDU ve ismin yaygınlık oranı binde 0.2.

DUDU adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 30-03-2023 15:21 itibariyle yaklaşık 17,743 kişinin isminin DUDU olduğu ve DUDU isimli kişi sayısının her yıl ortalama 238 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

DUDU isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda DUDU yaşadığını tahmin ediyoruz.

DUDU Türkiye'nin en yaygın 755. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 755. ad ise Clare ismi. DUDU adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 753. Erika 754. Vinod 755. Clare 756. Irina 757. Bryant isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

DUDU isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde DUDU İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde DUDU İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde DUDU İsminin Yazılışı:

-....--....-

Denizcilik Alfabesinde DUDU İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

DUDU İsminin Barkod Yazılışı:

DUDU ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(DUDU adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

DUDU KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

dudugül

SON HARFLERİ DUDU İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 3 harfine (udu) göre dudu ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (du) göre dudu ile Uyumlu İsimler :

gündoğdu durdu

BAŞ HARFLERİ DUDU İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 3 harfine (dud) göre DUDU ile Uyumlu İsimler :

dudugül

İlk 2 harfine (du) göre DUDU ile Uyumlu İsimler :

duygu dursun duran durmuş duriye duru durcan durul duyguhan durdu

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ DUDU İLE UYUMLU İSİMLER:

'd' ile başlayıp 'u' ile Biten İsimler :

duygu doğu duru durdu

DUDU isminin Anlamı

DUDU Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size DUDU isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "DUDU + Anlam" veya "DUDU isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
DUDU ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

DUDU adını oluşturan D, U, D, U harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 60:

D
U
D
U
TOPLAM
5
25
5
25
60

DUDU ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 622. cebrail, 623. dilhan, 624. dudu, 625. mahir, 626. elmas, ... Toplam 48 ismin aritmetik toplamı 60 (Binde 19.42 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

salih vakıf afşin demir engin ataman erol aygen ışıl belgin beste bilgen cebrail dilhan mahir elmas erinç gamze ganime gülde halime halis helin öncel meliha meram nasibe okhan onat rahmi refik selma veli verda incila nagehan selam buhara cankat erdim çisem civan doğhan emsal gediz kaside lerna