EROL İsim Raporu:

EROL Adının Yaygınlığı

EROL Türkiye'de en çok kullanılan 77. isim (... 75. sinan, 76. aslı, 77. erol, 78. serap, 79. erhan, ...). Ülkemizde yaklaşık her 433 kişiden birinin adı EROL ve ismin yaygınlık oranı binde 2.31.

EROL adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 20-06-2024 07:48 itibariyle yaklaşık 208,310 kişinin isminin EROL olduğu ve EROL isimli kişi sayısının her yıl ortalama 2746 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

EROL isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda EROL yaşadığını tahmin ediyoruz.

EROL Türkiye'nin en yaygın 77. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 77. ad ise Stuart ismi. EROL adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 75. Gerald 76. Jose 77. Stuart 78. Barry 79. Allan isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

EROL isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde EROL İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde EROL İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde EROL İsminin Yazılışı:

..-.---.-..

Denizcilik Alfabesinde EROL İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

EROL İsminin Barkod Yazılışı:

EROL ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(EROL adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

EROL KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ EROL İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 3 harfine (rol) göre erol ile Uyumlu İsimler :

birol gürol varol hürol

Son 2 harfine (ol) göre erol ile Uyumlu İsimler :

şenol izol ataol günol manol

BAŞ HARFLERİ EROL İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 3 harfine (ero) göre EROL ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (er) göre EROL ile Uyumlu İsimler :

erkan erdal erhan ercan erdem ersin eren ertuğrul erdoğan ertan erdinç eray ersan ercüment ergin erkut erman ergün ergun ersoy erinç ersel erden erem erkin ersen ertunç erbil erhun ertuğ ertürk erşan eralp erdil erduran ertekin erkman erdeniz ercin erdağ erdi erkal erberk erbuğ erguvan ergül ersem ertunga erşen eran ersal erciyes erpulat ergüler erda erdim erkmen erbay ercihan erdan erdebil erdener erel erencan ergem ergünay erim erizan eriş ersun

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ EROL İLE UYUMLU İSİMLER:

'e' ile başlayıp 'l' ile Biten İsimler :

erdal emel ertuğrul esengül ersel ezel erbil erdil eftal emsal erkal eylül ecmel edagül eksal ergül ersal efil erdebil erel eflal

EROL isminin Anlamı

EROL Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size EROL isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "EROL + Anlam" veya "EROL isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
EROL ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

EROL adını oluşturan E, R, O, L harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 60:

E
R
O
L
TOPLAM
6
21
18
15
60

EROL ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 614. engin, 615. ataman, 616. erol, 617. aygen, 618. ışıl, ... Toplam 48 ismin aritmetik toplamı 60 (Binde 19.42 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

salih vakıf afşin demir engin ataman aygen ışıl belgin beste bilgen cebrail dilhan dudu mahir elmas erinç gamze ganime gülde halime halis helin öncel meliha meram nasibe okhan onat rahmi refik selma veli verda incila nagehan selam buhara cankat erdim çisem civan doğhan emsal gediz kaside lerna