ERSEL İsim Raporu:

ERSEL Adının Yaygınlığı

ERSEL Türkiye'de en çok kullanılan 828. isim (... 826. dilşad, 827. erinç, 828. ersel, 829. fahriye, 830. fazilet, ...). Ülkemizde yaklaşık her 5,890 kişiden birinin adı ERSEL ve ismin yaygınlık oranı binde 0.17.

ERSEL adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-04-2024 10:26 itibariyle yaklaşık 15,295 kişinin isminin ERSEL olduğu ve ERSEL isimli kişi sayısının her yıl ortalama 202 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ERSEL adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 1.42 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 493 ERSEL yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada ERSEL sayısı her yıl 4 kişi artıyor.

ERSEL Türkiye'nin en yaygın 828. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 828. ad ise Vijaya ismi. ERSEL adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 826. Hyun 827. Vivek 828. Vijaya 829. Hung 830. Adams isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ERSEL isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ERSEL İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ERSEL İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ERSEL İsminin Yazılışı:

..-......-..

Denizcilik Alfabesinde ERSEL İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ERSEL İsminin Barkod Yazılışı:

ERSEL ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ERSEL adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ERSEL KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ERSEL İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (rsel) göre ersel ile Uyumlu İsimler :

gürsel nursel mürsel birsel

Son 3 harfine (sel) göre ersel ile Uyumlu İsimler :

aysel yüksel veysel göksel tansel günsel cansel

Son 2 harfine (el) göre ersel ile Uyumlu İsimler :

sibel emel yücel zeynel şenel ezel gürel tuncel öncel mübeccel temel adıgüzel sonel ecmel türel sürel izbel şemvel erel minel neytel zerel

BAŞ HARFLERİ ERSEL İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (erse) göre ERSEL ile Uyumlu İsimler :

ersen ersem

İlk 3 harfine (ers) göre ERSEL ile Uyumlu İsimler :

ersin ersan ersoy ersal ersun

İlk 2 harfine (er) göre ERSEL ile Uyumlu İsimler :

erkan erdal erol erhan ercan erdem eren ertuğrul erdoğan ertan erdinç eray ercüment ergin erkut erman ergün ergun erinç erden erem erkin ertunç erbil erhun ertuğ ertürk erşan eralp erdil erduran ertekin erkman erdeniz ercin erdağ erdi erkal erberk erbuğ erguvan ergül ertunga erşen eran erciyes erpulat ergüler erda erdim erkmen erbay ercihan erdan erdebil erdener erel erencan ergem ergünay erim erizan eriş

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ERSEL İLE UYUMLU İSİMLER:

'er' ile başlayıp 'el' ile Biten İsimler :

erel

'e' ile başlayıp 'l' ile Biten İsimler :

erdal erol emel ertuğrul esengül ezel erbil erdil eftal emsal erkal eylül ecmel edagül eksal ergül ersal efil erdebil eflal

ERSEL isminin Anlamı

ERSEL Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ERSEL isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ERSEL + Anlam" veya "ERSEL isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ERSEL ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ERSEL adını oluşturan E, R, S, E, L harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 70:

E
R
S
E
L
TOPLAM
6
21
22
6
15
70

ERSEL ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1032. erberk, 1033. erkin, 1034. ersel, 1035. ferit, 1036. fuldan, ... Toplam 44 ismin aritmetik toplamı 70 (Binde 17.8 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

giray vahip atalay pınar bektaş belkıs boray ceylan emrecan erberk erkin ferit fuldan gülcan güldal gökay şebnem maruf sezai ziya nefise nişan pelin petek sadun serap sercan tunç ilkay ilkin aslıcan berker ercihan borahan kerami mikail natali orbay rabiye saygı serdal tunca vatan