ERKAL İsim Raporu:

ERKAL Adının Yaygınlığı

ERKAL Türkiye'de en çok kullanılan 1415. isim (... 1413. erdağ, 1414. erdi, 1415. erkal, 1416. eylül, 1417. eyyüp, ...). Ülkemizde yaklaşık her 14,724 kişiden birinin adı ERKAL ve ismin yaygınlık oranı binde 0.07.

ERKAL adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 23-04-2024 07:01 itibariyle yaklaşık 6,299 kişinin isminin ERKAL olduğu ve ERKAL isimli kişi sayısının her yıl ortalama 83 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ERKAL isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ERKAL yaşadığını tahmin ediyoruz.

ERKAL Türkiye'nin en yaygın 1415. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1415. ad ise Powell ismi. ERKAL adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1413. Yale 1414. Edwards 1415. Powell 1416. Lalitha 1417. Nasser isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ERKAL isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ERKAL İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ERKAL İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ERKAL İsminin Yazılışı:

..-.-.-.-.-..

Denizcilik Alfabesinde ERKAL İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ERKAL İsminin Barkod Yazılışı:

ERKAL ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ERKAL adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ERKAL KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ERKAL İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (rkal) göre erkal ile Uyumlu İsimler :

nurkal

Son 3 harfine (kal) göre erkal ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (al) göre erkal ile Uyumlu İsimler :

kemal erdal hilal cemal meral nihal celal ünal bilal zuhal seval ünsal vural köksal zühal serdal iclal feryal gülnihal hazal birdal oryal koral zelal ikbal önal güldal göksal heval zülal eftal emsal yenal benal cevval delal eksal günhal gürsal kutsal gülhal ersal faysal nural soysal günal şevval şimal battal bermal neval hayal kartal inal özal eflal oral sidal itidal yurdal zeynal zümral nidal

BAŞ HARFLERİ ERKAL İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (erka) göre ERKAL ile Uyumlu İsimler :

erkan

İlk 3 harfine (erk) göre ERKAL ile Uyumlu İsimler :

erkut erkin erkman erkmen

İlk 2 harfine (er) göre ERKAL ile Uyumlu İsimler :

erdal erol erhan ercan erdem ersin eren ertuğrul erdoğan ertan erdinç eray ersan ercüment ergin erman ergün ergun ersoy erinç ersel erden erem ersen ertunç erbil erhun ertuğ ertürk erşan eralp erdil erduran ertekin erdeniz ercin erdağ erdi erberk erbuğ erguvan ergül ersem ertunga erşen eran ersal erciyes erpulat ergüler erda erdim erbay ercihan erdan erdebil erdener erel erencan ergem ergünay erim erizan eriş ersun

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ERKAL İLE UYUMLU İSİMLER:

'er' ile başlayıp 'al' ile Biten İsimler :

erdal ersal

'e' ile başlayıp 'l' ile Biten İsimler :

erol emel ertuğrul esengül ersel ezel erbil erdil eftal emsal eylül ecmel edagül eksal ergül efil erdebil erel eflal

ERKAL isminin Anlamı

ERKAL Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ERKAL isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ERKAL + Anlam" veya "ERKAL isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ERKAL ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ERKAL adını oluşturan E, R, K, A, L harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 57:

E
R
K
A
L
TOPLAM
6
21
14
1
15
57

ERKAL ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 524. celile, 525. ergem, 526. erkal, 527. fehime, 528. hakkan, ... Toplam 40 ismin aritmetik toplamı 57 (Binde 16.18 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

berhan fuat ahmet avni ayhan bilali bilhan demet sibel emine enis esin feride feriha nihan hamza hatem hür kaşif atınç vehbi medet melek doğu saime şemi alkım zahid alaaddin aybige begül celile ergem fehime hakkan nefer nora rona sine