ENİS İsim Raporu:

ENİS Adının Yaygınlığı

ENİS Türkiye'de en çok kullanılan 324. isim (... 322. devrim, 323. nalan, 324. enis, 325. tuğrul, 326. tahsin, ...). Ülkemizde yaklaşık her 1,339 kişiden birinin adı ENİS ve ismin yaygınlık oranı binde 0.75.

ENİS adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 22-06-2024 05:31 itibariyle yaklaşık 67,637 kişinin isminin ENİS olduğu ve ENİS isimli kişi sayısının her yıl ortalama 891 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ENİS adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 1.42 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 493 ENİS yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada ENİS sayısı her yıl 4 kişi artıyor.

ENİS Türkiye'nin en yaygın 324. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 324. ad ise Alex ismi. ENİS adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 322. Rene 323. Vernon 324. Alex 325. Kirk 326. Everett isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ENİS isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ENİS İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ENİS İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ENİS İsminin Yazılışı:

.-......

Denizcilik Alfabesinde ENİS İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ENİS İsminin Barkod Yazılışı:

ENİS ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ENİS adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ENİS KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

enise

SON HARFLERİ ENİS İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 3 harfine (nis) göre enis ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (is) göre enis ile Uyumlu İsimler :

halis idris melis nergis tomris muhlis nüvis gülhis reis

BAŞ HARFLERİ ENİS İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 3 harfine (eni) göre ENİS ile Uyumlu İsimler :

enise

İlk 2 harfine (en) göre ENİS ile Uyumlu İsimler :

engin ender enver enes enbiya ensar

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ENİS İLE UYUMLU İSİMLER:

'e' ile başlayıp 's' ile Biten İsimler :

enes elmas erciyes

ENİS isminin Anlamı

ENİS Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ENİS isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ENİS + Anlam" veya "ENİS isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ENİS ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ENİS adını oluşturan E, N, İ, S harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 57:

E
N
İ
S
TOPLAM
6
17
12
22
57

ENİS ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 501. sibel, 502. emine, 503. enis, 504. esin, 505. feride, ... Toplam 40 ismin aritmetik toplamı 57 (Binde 16.18 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

berhan fuat ahmet avni ayhan bilali bilhan demet sibel emine esin feride feriha nihan hamza hatem hür kaşif atınç vehbi medet melek doğu saime şemi alkım zahid alaaddin aybige begül celile ergem erkal fehime hakkan nefer nora rona sine