NEFER İsim Raporu:

NEFER Adının Yaygınlığı

NEFER Türkiye'de en çok kullanılan 2276. isim (... 2274. şeküre, 2275. nedviye, 2276. nefer, 2277. nejan, 2278. nejla, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı NEFER ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

NEFER adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 30-05-2024 04:25 itibariyle yaklaşık 2,703 kişinin isminin NEFER olduğu ve NEFER isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

NEFER isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda NEFER yaşadığını tahmin ediyoruz.

NEFER Türkiye'nin en yaygın 2276. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2276. ad ise Bentley ismi. NEFER adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2274. Winslow 2275. Frazier 2276. Bentley 2277. Rahman 2278. Baird isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

NEFER isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde NEFER İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde NEFER İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde NEFER İsminin Yazılışı:

-....-...-.

Denizcilik Alfabesinde NEFER İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

NEFER İsminin Barkod Yazılışı:

NEFER ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(NEFER adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

NEFER KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ NEFER İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (efer) göre nefer ile Uyumlu İsimler :

sefer

Son 3 harfine (fer) göre nefer ile Uyumlu İsimler :

zafer muzaffer nilüfer ayfer cafer gazanfer gülfer günfer nurfer zülfer

Son 2 harfine (er) göre nefer ile Uyumlu İsimler :

ömer alper ilker önder taner tamer ender soner seher muammer eser güler hacer caner tuncer enver kader sezer dinçer münevver özer yener türker iskender güner öner sarper bihter tümer kamer yeter ahter dilaver kevser sümer ilter şener cevher tanzer ülker müyesser sencer abuzer bayer eşber cenker dilber ejder güleser gülser kunter merter nurer taciser yurdaer çiler mukadder sever artuner aşer efser ekber göçer süer gürler göker lider mehser dönger müzekker naser nurper olguner peker peyker ziver özger şanver ergüler amber bavver bener berker candeğer değer diler erdener güher gülender

BAŞ HARFLERİ NEFER İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (nefe) göre NEFER ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (nef) göre NEFER ile Uyumlu İsimler :

nefise nefishan

İlk 2 harfine (ne) göre NEFER ile Uyumlu İsimler :

neslihan nevzat nesrin neşe nedim necdet necati nejat nevin necmettin necmi nezih necip nergis nermin necla nevra nezihe neriman nejdet nebahat nebil nesibe nesimi necat nedret nehir nezahat nezaket nebi necibe nevriye nedime nergiz nevim nerime nesligül neslim nevhiz nevil nevrez nezail nezire neşem nezhet neval nezir nebibe nedviye nejan nejla nesim nesli nesma nevhan nevrah nevroz neytel neşet

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ NEFER İLE UYUMLU İSİMLER:

'ne' ile başlayıp 'er' ile Biten İsimler :

'n' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

nur nilüfer nadir nigar nehir nurer nazır naser nazar nurper nezir nurfer

NEFER isminin Anlamı

NEFER Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size NEFER isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "NEFER + Anlam" veya "NEFER isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
NEFER ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

NEFER adını oluşturan N, E, F, E, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 57:

N
E
F
E
R
TOPLAM
17
6
7
6
21
57

NEFER ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 527. fehime, 528. hakkan, 529. nefer, 530. nora, 531. rona, ... Toplam 40 ismin aritmetik toplamı 57 (Binde 16.18 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

berhan fuat ahmet avni ayhan bilali bilhan demet sibel emine enis esin feride feriha nihan hamza hatem hür kaşif atınç vehbi medet melek doğu saime şemi alkım zahid alaaddin aybige begül celile ergem erkal fehime hakkan nora rona sine