NEZİHE İsim Raporu:

NEZİHE Adının Yaygınlığı

NEZİHE Türkiye'de en çok kullanılan 740. isim (... 738. özgün, 739. mikail, 740. nezihe, 741. serdal, 742. ulvi, ...). Ülkemizde yaklaşık her 4,207 kişiden birinin adı NEZİHE ve ismin yaygınlık oranı binde 0.24.

NEZİHE adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-07-2024 00:55 itibariyle yaklaşık 21,664 kişinin isminin NEZİHE olduğu ve NEZİHE isimli kişi sayısının her yıl ortalama 285 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

NEZİHE isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda NEZİHE yaşadığını tahmin ediyoruz.

NEZİHE Türkiye'nin en yaygın 740. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 740. ad ise Gustavo ismi. NEZİHE adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 738. Sandeep 739. Kristina 740. Gustavo 741. Rajendra 742. Dwayne isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

NEZİHE isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde NEZİHE İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde NEZİHE İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde NEZİHE İsminin Yazılışı:

-..--.........

Denizcilik Alfabesinde NEZİHE İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

NEZİHE İsminin Barkod Yazılışı:

NEZİHE ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(NEZİHE adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

NEZİHE KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ NEZİHE İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (ezihe) göre nezihe ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (zihe) göre nezihe ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (ihe) göre nezihe ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (he) göre nezihe ile Uyumlu İsimler :

BAŞ HARFLERİ NEZİHE İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (nezih) göre NEZİHE ile Uyumlu İsimler :

nezih

İlk 4 harfine (nezi) göre NEZİHE ile Uyumlu İsimler :

nezire nezir

İlk 3 harfine (nez) göre NEZİHE ile Uyumlu İsimler :

nezahat nezaket nezail nezhet

İlk 2 harfine (ne) göre NEZİHE ile Uyumlu İsimler :

neslihan nevzat nesrin neşe nedim necdet necati nejat nevin necmettin necmi necip nergis nermin necla nevra neriman nejdet nebahat nebil nefise nesibe nesimi necat nedret nehir nebi necibe nevriye nedime nergiz nevim nerime nesligül neslim nevhiz nevil nevrez neşem neval nefishan nebibe nedviye nefer nejan nejla nesim nesli nesma nevhan nevrah nevroz neytel neşet

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ NEZİHE İLE UYUMLU İSİMLER:

'ne' ile başlayıp 'he' ile Biten İsimler :

'n' ile başlayıp 'e' ile Biten İsimler :

neşe naciye nazmiye nuriye nazife nefise nesibe nahide nadire naime nadiye nafiye nazire naziye necibe nevriye nedime nadide naile nadile nasibe nerime nezire nüşabe naide nazime nebibe nedviye nüvide

NEZİHE isminin Anlamı

NEZİHE Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size NEZİHE isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "NEZİHE + Anlam" veya "NEZİHE isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
NEZİHE ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

NEZİHE adını oluşturan N, E, Z, İ, H, E harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 80:

N
E
Z
İ
H
E
TOPLAM
17
6
29
12
10
6
80

NEZİHE ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1443. metehan, 1444. perçin, 1445. nezihe, 1446. serbay, 1447. tuğra, ... Toplam 43 ismin aritmetik toplamı 80 (Binde 17.39 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

uğur alanur ismet aygün aykın bahriye batuhan bedriye birsen cevahir güneş dilşat eyüp hülya gülbin günay gökmen tanju haşmet yurda zihni nezail sezen refiye rizan semahat özkan tezcan yasin istem zuhal bilsay erkmen mehpare mesude metehan perçin serbay tuğra övgü özder şivan