NESİBE İsim Raporu:

NESİBE Adının Yaygınlığı

NESİBE Türkiye'de en çok kullanılan 965. isim (... 963. nebil, 964. nefise, 965. nesibe, 966. olga, 967. rahşan, ...). Ülkemizde yaklaşık her 7,362 kişiden birinin adı NESİBE ve ismin yaygınlık oranı binde 0.14.

NESİBE adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 21-05-2024 19:19 itibariyle yaklaşık 12,611 kişinin isminin NESİBE olduğu ve NESİBE isimli kişi sayısının her yıl ortalama 166 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

NESİBE isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda NESİBE yaşadığını tahmin ediyoruz.

NESİBE Türkiye'nin en yaygın 965. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 965. ad ise Johanna ismi. NESİBE adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 963. Shahid 964. Edgardo 965. Johanna 966. Salim 967. Said isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

NESİBE isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde NESİBE İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde NESİBE İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde NESİBE İsminin Yazılışı:

-.......-....

Denizcilik Alfabesinde NESİBE İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

NESİBE İsminin Barkod Yazılışı:

NESİBE ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(NESİBE adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

NESİBE KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ NESİBE İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (esibe) göre nesibe ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (sibe) göre nesibe ile Uyumlu İsimler :

hasibe nasibe

Son 3 harfine (ibe) göre nesibe ile Uyumlu İsimler :

habibe mevhibe necibe cazibe muhibe nebibe tayyibe

Son 2 harfine (be) göre nesibe ile Uyumlu İsimler :

pembe kurtcebe nüşabe

BAŞ HARFLERİ NESİBE İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (nesib) göre NESİBE ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (nesi) göre NESİBE ile Uyumlu İsimler :

nesimi nesim

İlk 3 harfine (nes) göre NESİBE ile Uyumlu İsimler :

neslihan nesrin nesligül neslim nesli nesma

İlk 2 harfine (ne) göre NESİBE ile Uyumlu İsimler :

nevzat neşe nedim necdet necati nejat nevin necmettin necmi nezih necip nergis nermin necla nevra nezihe neriman nejdet nebahat nebil nefise necat nedret nehir nezahat nezaket nebi necibe nevriye nedime nergiz nevim nerime nevhiz nevil nevrez nezail nezire neşem nezhet neval nefishan nezir nebibe nedviye nefer nejan nejla nevhan nevrah nevroz neytel neşet

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ NESİBE İLE UYUMLU İSİMLER:

'ne' ile başlayıp 'be' ile Biten İsimler :

necibe nebibe

'n' ile başlayıp 'e' ile Biten İsimler :

neşe naciye nazmiye nuriye nezihe nazife nefise nahide nadire naime nadiye nafiye nazire naziye nevriye nedime nadide naile nadile nasibe nerime nezire nüşabe naide nazime nedviye nüvide

NESİBE isminin Anlamı

NESİBE Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size NESİBE isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "NESİBE + Anlam" veya "NESİBE isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
NESİBE ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

NESİBE adını oluşturan N, E, S, İ, B, E harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 65:

N
E
S
İ
B
E
TOPLAM
17
6
22
12
2
6
65

NESİBE ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 839. mut, 840. nafız, 841. nesibe, 842. seher, 843. tandan, ... Toplam 38 ismin aritmetik toplamı 65 (Binde 15.37 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

haluk hilmi afitap erdinç alpay nazan suna berrak dinçer ozan olcay emrem alpin fazila hafize latife leyla talat ersal merih mut nafız seher tandan ödül buyçe firat ceyhan direnç güjan sancar hasip mehri rahile arıkan önay öncü