HABİBE İsim Raporu:

HABİBE Adının Yaygınlığı

HABİBE Türkiye'de en çok kullanılan 835. isim (... 833. gündüz, 834. gökben, 835. habibe, 836. hafize, 837. raşit, ...). Ülkemizde yaklaşık her 5,890 kişiden birinin adı HABİBE ve ismin yaygınlık oranı binde 0.17.

HABİBE adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 14-07-2024 11:08 itibariyle yaklaşık 15,343 kişinin isminin HABİBE olduğu ve HABİBE isimli kişi sayısının her yıl ortalama 202 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

HABİBE isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda HABİBE yaşadığını tahmin ediyoruz.

HABİBE Türkiye'nin en yaygın 835. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 835. ad ise Nicolas ismi. HABİBE adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 833. Brendan 834. Margarita 835. Nicolas 836. Antoine 837. Cornelius isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

HABİBE isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde HABİBE İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde HABİBE İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde HABİBE İsminin Yazılışı:

.....--.....-....

Denizcilik Alfabesinde HABİBE İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

HABİBE İsminin Barkod Yazılışı:

HABİBE ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(HABİBE adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

HABİBE KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ HABİBE İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (abibe) göre habibe ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (bibe) göre habibe ile Uyumlu İsimler :

nebibe

Son 3 harfine (ibe) göre habibe ile Uyumlu İsimler :

nesibe hasibe mevhibe necibe cazibe nasibe muhibe tayyibe

Son 2 harfine (be) göre habibe ile Uyumlu İsimler :

pembe kurtcebe nüşabe

BAŞ HARFLERİ HABİBE İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (habib) göre HABİBE ile Uyumlu İsimler :

habib habibullah

İlk 4 harfine (habi) göre HABİBE ile Uyumlu İsimler :

habip habil

İlk 3 harfine (hab) göre HABİBE ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (ha) göre HABİBE ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan halil hatice haluk hande harun hakkı halit handan hamdi haydar hamit havva hacer hayrettin hacı halis hayri hayati hamza hanife hayriye hale halime halim haldun halide hamide haşmet hafize hanifi haşim hami han hayrullah hazal halise hamiyet hadi hamdullah hasibe hatem hayrünnisa hakim hasret hakikat halenur hamidiye hare havvanur hayim hayrünisa hayyam hakdiler hakkan haki halef hamdiye hanım harbi hatime hatun hayal hanefi hasip hayat

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ HABİBE İLE UYUMLU İSİMLER:

'ha' ile başlayıp 'be' ile Biten İsimler :

hasibe

'h' ile başlayıp 'e' ile Biten İsimler :

hatice hande hanife hayriye hale halime halide hamide hafize huriye hüsniye hediye halise hamidiye hare hüdeyde hamdiye hatime huzeyfe

HABİBE isminin Anlamı

HABİBE Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size HABİBE isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "HABİBE + Anlam" veya "HABİBE isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
HABİBE ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

HABİBE adını oluşturan H, A, B, İ, B, E harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 33:

H
A
B
İ
B
E
TOPLAM
10
1
2
12
2
6
33

HABİBE ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 44. kaan, 45. naci, 46. habibe, 47. akan, 48. bağcan, ... Toplam 9 ismin aritmetik toplamı 33 (Binde 3.64 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

adil afife kaan naci akan bağcan erda dila