HARE İsim Raporu:

HARE Adının Yaygınlığı

HARE Türkiye'de en çok kullanılan 1662. isim (... 1660. sunday, 1661. hamidiye, 1662. hare, 1663. bilek, 1664. refi, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı HARE ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

HARE adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 03-03-2024 15:39 itibariyle yaklaşık 2,694 kişinin isminin HARE olduğu ve HARE isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

HARE adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 5.70 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 1,969 HARE yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada HARE sayısı her yıl 15 kişi artıyor.

HARE Türkiye'nin en yaygın 1662. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1662. ad ise Salah ismi. HARE adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1660. Yan 1661. Percy 1662. Salah 1663. Riaz 1664. Sander isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

HARE isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde HARE İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde HARE İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde HARE İsminin Yazılışı:

.....-.-..

Denizcilik Alfabesinde HARE İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

HARE İsminin Barkod Yazılışı:

HARE ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(HARE adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

HARE KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ HARE İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 3 harfine (are) göre hare ile Uyumlu İsimler :

mehpare gülnare şerare filare

Son 2 harfine (re) göre hare ile Uyumlu İsimler :

emre münire nadire cemre nazire cantüre emire mahmure mensure nezire sabire zennure zühre kebire mefkure şeküre safire semire

BAŞ HARFLERİ HARE İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 3 harfine (har) göre HARE ile Uyumlu İsimler :

harun harbi

İlk 2 harfine (ha) göre HARE ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan halil hatice haluk hande hakkı halit handan hamdi haydar hamit havva hacer hayrettin hacı halis hayri hayati hamza hanife hayriye hale halime halim habib haldun halide hamide haşmet habibe hafize hanifi haşim hami han hayrullah hazal halise hamiyet habip hadi hamdullah hasibe hatem hayrünnisa hakim hasret habibullah habil hakikat halenur hamidiye havvanur hayim hayrünisa hayyam hakdiler hakkan haki halef hamdiye hanım hatime hatun hayal hanefi hasip hayat

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ HARE İLE UYUMLU İSİMLER:

'h' ile başlayıp 'e' ile Biten İsimler :

hatice hande hanife hayriye hale halime halide hamide habibe hafize huriye hüsniye hediye halise hasibe hamidiye hüdeyde hamdiye hatime huzeyfe

HARE isminin Anlamı

HARE Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size HARE isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "HARE + Anlam" veya "HARE isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
HARE ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

HARE adını oluşturan H, A, R, E harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 38:

H
A
R
E
TOPLAM
10
1
21
6
38

HARE ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 78. cafer, 79. damla, 80. hare, 81. reha, 82. afet, ... Toplam 8 ismin aritmetik toplamı 38 (Binde 3.24 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

cafer damla reha afet deham ince gani