HANDAN İsim Raporu:

HANDAN Adının Yaygınlığı

HANDAN Türkiye'de en çok kullanılan 215. isim (... 213. melek, 214. abdurrahman, 215. handan, 216. buket, 217. çağlar, ...). Ülkemizde yaklaşık her 950 kişiden birinin adı HANDAN ve ismin yaygınlık oranı binde 1.05.

HANDAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-04-2024 13:46 itibariyle yaklaşık 94,471 kişinin isminin HANDAN olduğu ve HANDAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 1248 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

HANDAN adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 1.42 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 493 HANDAN yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada HANDAN sayısı her yıl 4 kişi artıyor.

HANDAN Türkiye'nin en yaygın 215. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 215. ad ise Frances ismi. HANDAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 213. Jos 214. Jill 215. Frances 216. Nathan 217. Kim isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

HANDAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde HANDAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde HANDAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde HANDAN İsminin Yazılışı:

.....--.-...--.

Denizcilik Alfabesinde HANDAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

HANDAN İsminin Barkod Yazılışı:

HANDAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(HANDAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

HANDAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ HANDAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (andan) göre handan ile Uyumlu İsimler :

candan tandan

Son 4 harfine (ndan) göre handan ile Uyumlu İsimler :

sühendan

Son 3 harfine (dan) göre handan ile Uyumlu İsimler :

nurdan aydan vildan cavidan fidan fuldan nildan ajdan erdan merdan soydan

Son 2 harfine (an) göre handan ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan osman serkan gökhan can orhan erkan ayhan ramazan volkan adnan sinan erhan canan kenan ilhan neslihan süleyman ihsan doğan ercan cihan okan kaan irfan turan ozan abdurrahman nihan erdoğan özcan özkan ertan reyhan nazan nuran oğuzhan aslıhan burhan asuman nalan şükran elvan nurcan altan gürkan rıdvan teoman sultan seyhan şaban gülcan türkan gürhan bilgehan serhan ferhan ersan beyhan nurhan taylan alparslan armağan baran sercan erman tarkan perihan alpaslan korhan selman tufan inan atakan berkan gülhan kahraman müjgan furkan hicran keziban sevcan aslan batuhan duran

BAŞ HARFLERİ HANDAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (handa) göre HANDAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (hand) göre HANDAN ile Uyumlu İsimler :

hande

İlk 3 harfine (han) göre HANDAN ile Uyumlu İsimler :

hanife hanifi han hanım hanefi

İlk 2 harfine (ha) göre HANDAN ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan halil hatice haluk harun hakkı halit hamdi haydar hamit havva hacer hayrettin hacı halis hayri hayati hamza hayriye hale halime halim habib haldun halide hamide haşmet habibe hafize haşim hami hayrullah hazal halise hamiyet habip hadi hamdullah hasibe hatem hayrünnisa hakim hasret habibullah habil hakikat halenur hamidiye hare havvanur hayim hayrünisa hayyam hakdiler hakkan haki halef hamdiye harbi hatime hatun hayal hasip hayat

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ HANDAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'ha' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

hakan hasan hakkan

'h' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

hüseyin harun hayrettin hicran haldun hüsamettin han helin hürkan hürcan hatun hiran

HANDAN isminin Anlamı

HANDAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size HANDAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "HANDAN + Anlam" veya "HANDAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
HANDAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

HANDAN adını oluşturan H, A, N, D, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 51:

H
A
N
D
A
N
TOPLAM
10
1
17
5
1
17
51

HANDAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 315. sami, 316. atıl, 317. handan, 318. aşer, 319. gökçe, ... Toplam 36 ismin aritmetik toplamı 51 (Binde 14.56 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

vedia emin fehmi hasan sami atıl aşer gökçe bahadır saim çağlar çelik celil efekan ejder emay nalan esen fahir fahri ferdi gün mine necat talha arin çayan dalina dijle enes fehim nahide naile odhan inanç