ERDAN İsim Raporu:

ERDAN Adının Yaygınlığı

ERDAN Türkiye'de en çok kullanılan 2083. isim (... 2081. erbay, 2082. ercihan, 2083. erdan, 2084. erdebil, 2085. erdener, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı ERDAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

ERDAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 12-07-2024 14:19 itibariyle yaklaşık 2,707 kişinin isminin ERDAN olduğu ve ERDAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ERDAN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ERDAN yaşadığını tahmin ediyoruz.

ERDAN Türkiye'nin en yaygın 2083. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2083. ad ise Zaki ismi. ERDAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2081. Kendrick 2082. Madhav 2083. Zaki 2084. Shah 2085. Wynne isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ERDAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ERDAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ERDAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ERDAN İsminin Yazılışı:

..-.-...--.

Denizcilik Alfabesinde ERDAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ERDAN İsminin Barkod Yazılışı:

ERDAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ERDAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ERDAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

merdan

SON HARFLERİ ERDAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (rdan) göre erdan ile Uyumlu İsimler :

nurdan

Son 3 harfine (dan) göre erdan ile Uyumlu İsimler :

handan aydan vildan candan cavidan fidan fuldan nildan sühendan tandan ajdan soydan

Son 2 harfine (an) göre erdan ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan osman serkan gökhan can orhan erkan ayhan ramazan volkan adnan sinan erhan canan kenan ilhan neslihan süleyman ihsan doğan ercan cihan okan kaan irfan turan ozan abdurrahman nihan erdoğan özcan özkan ertan reyhan nazan nuran oğuzhan aslıhan burhan asuman nalan şükran elvan nurcan altan gürkan rıdvan teoman sultan seyhan şaban gülcan türkan gürhan bilgehan serhan ferhan ersan beyhan nurhan taylan alparslan armağan baran sercan erman tarkan perihan alpaslan korhan selman tufan inan atakan berkan gülhan kahraman müjgan furkan hicran keziban sevcan aslan batuhan duran ümran

BAŞ HARFLERİ ERDAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (erda) göre ERDAN ile Uyumlu İsimler :

erdal erdağ erda

İlk 3 harfine (erd) göre ERDAN ile Uyumlu İsimler :

erdem erdoğan erdinç erden erdil erduran erdeniz erdi erdim erdebil erdener

İlk 2 harfine (er) göre ERDAN ile Uyumlu İsimler :

erkan erol erhan ercan ersin eren ertuğrul ertan eray ersan ercüment ergin erkut erman ergün ergun ersoy erinç ersel erem erkin ersen ertunç erbil erhun ertuğ ertürk erşan eralp ertekin erkman ercin erkal erberk erbuğ erguvan ergül ersem ertunga erşen eran ersal erciyes erpulat ergüler erkmen erbay ercihan erel erencan ergem ergünay erim erizan eriş ersun

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ERDAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'er' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

erkan erhan ercan erdoğan ertan ersan erman erşan erduran erkman erguvan eran ercihan erencan erizan

'e' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

engin emin ersin esin eren elvan evren ergin ekin esen ergün elçin ergun egemen erden erkin ersen evin efsun erhun efekan emrehan ertekin emirhan ercin emrahan elen elvin emrecan erşen eşkan erkmen efgan elsun ersun esmahan evşen eymen eyüphan eyşan ezgin

ERDAN isminin Anlamı

ERDAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ERDAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ERDAN + Anlam" veya "ERDAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ERDAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ERDAN adını oluşturan E, R, D, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 50:

E
R
D
A
N
TOPLAM
6
21
5
1
17
50

ERDAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 305. dilan, 306. pembe, 307. erdan, 308. sera, 309. vedi, ... Toplam 28 ismin aritmetik toplamı 50 (Binde 11.33 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

okan asım aycan cahit candaş hakkı cihat doğan nilda eren esme esra figen gazi hamide kibar mediha rami alime asil balkan dalin dilan pembe sera vedi nidal