EVİN İsim Raporu:

EVİN Adının Yaygınlığı

EVİN Türkiye'de en çok kullanılan 930. isim (... 928. ersen, 929. ertunç, 930. evin, 931. ezel, 932. sırrı, ...). Ülkemizde yaklaşık her 7,362 kişiden birinin adı EVİN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.14.

EVİN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 23-07-2024 00:24 itibariyle yaklaşık 12,639 kişinin isminin EVİN olduğu ve EVİN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 166 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

EVİN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda EVİN yaşadığını tahmin ediyoruz.

EVİN Türkiye'nin en yaygın 930. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 930. ad ise Avery ismi. EVİN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 928. Constantine 929. Trent 930. Avery 931. Barrett 932. Watson isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

EVİN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde EVİN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde EVİN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde EVİN İsminin Yazılışı:

....-..-.

Denizcilik Alfabesinde EVİN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

EVİN İsminin Barkod Yazılışı:

EVİN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(EVİN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

EVİN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

nevin sevinç sevin gülsevin sevindik devin sevinde şevin

SON HARFLERİ EVİN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 3 harfine (vin) göre evin ile Uyumlu İsimler :

pervin elvin selvin

Son 2 harfine (in) göre evin ile Uyumlu İsimler :

hüseyin metin engin yasemin emin ersin aylin esin yasin çetin selin pelin nesrin burçin şahin selahattin nurettin tülin gülçin tahsin sezgin hayrettin aytekin berrin muhsin tekin bahattin belgin fahrettin ergin gültekin zerrin ekin necmettin seçkin şirin bilgin sadettin elçin güzin celalettin cemalettin muhittin nermin hüsamettin mümin sebahattin timuçin abidin alaattin bünyamin sabahattin gülbin sermin tacettin şerafettin afşin ayşin bedrettin sezin yetkin erkin nurçin rengin saadettin şemsettin fatin gülin selmin vahdettin ilkin şahabettin şermin alaaddin kutbettin nizamettin ayçin burhanettin derin ertekin gıyasettin helin narin ramin semin öztekin alptekin ercin izzettin seyfettin türesin rüknettin alaeddin ayfettin berçin berin serin

BAŞ HARFLERİ EVİN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 3 harfine (evi) göre EVİN ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (ev) göre EVİN ile Uyumlu İsimler :

evrim evren evliya evşen

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ EVİN İLE UYUMLU İSİMLER:

'e' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

erkan engin emin erhan ercan ersin esin eren erdoğan ertan elvan evren ersan ergin ekin erman esen ergün elçin ergun egemen erden erkin ersen efsun erhun erşan efekan emrehan erduran ertekin erkman emirhan ercin emrahan elen elvin emrecan erguvan erşen eşkan eran erkmen efgan elsun ercihan erdan erencan erizan ersun esmahan evşen eymen eyüphan eyşan ezgin

EVİN isminin Anlamı

EVİN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size EVİN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "EVİN + Anlam" veya "EVİN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
EVİN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

EVİN adını oluşturan E, V, İ, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 62:

E
V
İ
N
TOPLAM
6
27
12
17
62

EVİN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 713. eliya, 714. ethem, 715. evin, 716. gülfe, 717. gökcan, ... Toplam 41 ismin aritmetik toplamı 62 (Binde 16.59 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

rıza ihsan ahter aydın alaeddin şefik aliye ayçin aylan berçin özge ışın ferhan efser eliya ethem gülfe gökcan halit haşim barlas medine nadire nedime sacit sanem sefer ömer refhan zekai botan başbuğ eriş filare göze ilayda ılgın garip nesma seyda