GÜLFE İsim Raporu:

GÜLFE Adının Yaygınlığı

GÜLFE Türkiye'de en çok kullanılan 1634. isim (... 1632. gülderen, 1633. gülendam, 1634. gülfe, 1635. gülfizar, 1636. gülhanım, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı GÜLFE ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

GÜLFE adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 22-06-2024 06:52 itibariyle yaklaşık 2,705 kişinin isminin GÜLFE olduğu ve GÜLFE isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

GÜLFE isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda GÜLFE yaşadığını tahmin ediyoruz.

GÜLFE Türkiye'nin en yaygın 1634. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1634. ad ise Yuri ismi. GÜLFE adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1632. Donn 1633. Demetrios 1634. Yuri 1635. Bertrand 1636. Ganesh isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

GÜLFE isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde GÜLFE İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde GÜLFE İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde GÜLFE İsminin Yazılışı:

--...-.-....-..

Denizcilik Alfabesinde GÜLFE İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

GÜLFE İsminin Barkod Yazılışı:

GÜLFE ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(GÜLFE adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

GÜLFE KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

gülfer

SON HARFLERİ GÜLFE İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (ülfe) göre gülfe ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (lfe) göre gülfe ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (fe) göre gülfe ile Uyumlu İsimler :

hanife şerife latife nazife arife afife efe akife arefe huzeyfe

BAŞ HARFLERİ GÜLFE İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (gülf) göre GÜLFE ile Uyumlu İsimler :

gülfiliz gülfizar gülfer gülfiye

İlk 3 harfine (gül) göre GÜLFE ile Uyumlu İsimler :

gül gülay gülşah gülçin güler gülcan gülten gülşen gültekin gülden gülsüm gülseren gülhan gülen güliz gülgün gülnur gülbin gülsen gülsün gülistan gülnihal gülin gülizar güldal güleser gülnare gülser gülsev gülseven gülce gülseda gülde gülderen gülendam gülhanım gülsevin gültürk gülüçağ gülüm gülzade gülhal güllü gülbahar gülberk gülbeyaz gülçiçek güldane gülender gülerdem gülhayat gülhis gülhüda gülperi gülru gülsay gülsefa gülsünay gülter gülver gülümser gülözgür gülbanu gülün

İlk 2 harfine () göre GÜLFE ile Uyumlu İsimler :

gürkan gürsel gürhan günay güven güneş güçlü günseli güray güzin gürol güney güner güngör güzide gürcan gündüz güniz gün günhan günsel gürbüz gürel günnur güvenç gümrah gürsan günhal güralp gürler gürsal gürsoy

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ GÜLFE İLE UYUMLU İSİMLER:

'gü' ile başlayıp 'fe' ile Biten İsimler :

'g' ile başlayıp 'e' ile Biten İsimler :

gamze gözde gökçe gaye güzide gokce gülnare gülce ganime gülde gülzade güldane gülfiye göze

GÜLFE isminin Anlamı

GÜLFE Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size GÜLFE isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "GÜLFE + Anlam" veya "GÜLFE isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
GÜLFE ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

GÜLFE adını oluşturan G, Ü, L, F, E harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 62:

G
Ü
L
F
E
TOPLAM
8
26
15
7
6
62

GÜLFE ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 714. ethem, 715. evin, 716. gülfe, 717. gökcan, 718. halit, ... Toplam 41 ismin aritmetik toplamı 62 (Binde 16.59 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

rıza ihsan ahter aydın alaeddin şefik aliye ayçin aylan berçin özge ışın ferhan efser eliya ethem evin gökcan halit haşim barlas medine nadire nedime sacit sanem sefer ömer refhan zekai botan başbuğ eriş filare göze ilayda ılgın garip nesma seyda