GÜNGÖR İsim Raporu:

GÜNGÖR Adının Yaygınlığı

GÜNGÖR Türkiye'de en çok kullanılan 707. isim (... 705. gülnur, 706. güner, 707. güngör, 708. güzide, 709. gökay, ...). Ülkemizde yaklaşık her 4,207 kişiden birinin adı GÜNGÖR ve ismin yaygınlık oranı binde 0.24.

GÜNGÖR adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-04-2024 13:56 itibariyle yaklaşık 21,593 kişinin isminin GÜNGÖR olduğu ve GÜNGÖR isimli kişi sayısının her yıl ortalama 285 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

GÜNGÖR isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda GÜNGÖR yaşadığını tahmin ediyoruz.

GÜNGÖR Türkiye'nin en yaygın 707. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 707. ad ise Vanessa ismi. GÜNGÖR adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 705. Lakshmi 706. Blaine 707. Vanessa 708. Maxwell 709. Bobby isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

GÜNGÖR isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde GÜNGÖR İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde GÜNGÖR İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde GÜNGÖR İsminin Yazılışı:

--...--.--.---.-.

Denizcilik Alfabesinde GÜNGÖR İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

GÜNGÖR İsminin Barkod Yazılışı:

GÜNGÖR ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(GÜNGÖR adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

GÜNGÖR KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ GÜNGÖR İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (üngör) göre güngör ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (ngör) göre güngör ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (gör) göre güngör ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (ör) göre güngör ile Uyumlu İsimler :

BAŞ HARFLERİ GÜNGÖR İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (güngö) göre GÜNGÖR ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (güng) göre GÜNGÖR ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (gün) göre GÜNGÖR ile Uyumlu İsimler :

günay güneş günseli güney güner gündüz güniz gün günhan günsel günnur günhal günal gündoğdu gündüzalp günfer günol günsu

İlk 2 harfine () göre GÜNGÖR ile Uyumlu İsimler :

gül gülay gülşah gülçin güler gürkan gürsel gülcan gürhan gülten gülşen güven gültekin gülden gülsüm gülseren güçlü güray gülhan güzin gülen gürol güliz gülgün gülnur güzide gülbin gülsen gürcan gülsün gülistan gülnihal gülin gülizar gürbüz gürel güldal güleser gülfiliz gülnare gülser gülsev gülseven güvenç gülce gülseda gümrah gürsan gülde gülderen gülendam gülfe gülfizar gülhanım gülsevin gültürk gülüçağ gülüm gülzade güralp gürler gürsal gürsoy gürsu güvenir gülhal gürani güllü gürtuğ güher güjan gülbahar gülberk gülbeyaz gülçiçek güldane gülender gülerdem gülfer gülfiye gülhayat gülhis

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ GÜNGÖR İLE UYUMLU İSİMLER:

'gü' ile başlayıp 'ör' ile Biten İsimler :

'g' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

güler gülnur güner gülizar göknur gurur güleser gülser günnur göçer gülfizar gürler güvenir göker gaffar gazanfer güher gülbahar gülender gülfer gülter gülver gülümser gülözgür günfer

GÜNGÖR isminin Anlamı

GÜNGÖR Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size GÜNGÖR isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "GÜNGÖR + Anlam" veya "GÜNGÖR isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
GÜNGÖR ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

GÜNGÖR adını oluşturan G, Ü, N, G, Ö, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 99:

G
Ü
N
G
Ö
R
TOPLAM
8
26
17
8
19
21
99

GÜNGÖR ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1990. sergül, 1991. yıldız, 1992. güngör, 1993. kıymet, 1994. feyyaz, ... Toplam 19 ismin aritmetik toplamı 99 (Binde 7.69 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

yıldız kıymet feyyaz mehriye menderes niyazi göktuğ tolun tılsım yudum özgün şevval aytunç bahtiyar mehmetcan nilseli selvin şaziye