GÜLSEVİN İsim Raporu:

GÜLSEVİN Adının Yaygınlığı

GÜLSEVİN Türkiye'de en çok kullanılan 1637. isim (... 1635. gülfizar, 1636. gülhanım, 1637. gülsevin, 1638. gültürk, 1639. gülüçağ, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı GÜLSEVİN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

GÜLSEVİN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 22-06-2024 06:43 itibariyle yaklaşık 2,705 kişinin isminin GÜLSEVİN olduğu ve GÜLSEVİN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

GÜLSEVİN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda GÜLSEVİN yaşadığını tahmin ediyoruz.

GÜLSEVİN Türkiye'nin en yaygın 1637. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1637. ad ise Lan ismi. GÜLSEVİN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1635. Bertrand 1636. Ganesh 1637. Lan 1638. Jonas 1639. Ella isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

GÜLSEVİN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde GÜLSEVİN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde GÜLSEVİN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde GÜLSEVİN İsminin Yazılışı:

--...-.-.........-..-.

Denizcilik Alfabesinde GÜLSEVİN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

GÜLSEVİN İsminin Barkod Yazılışı:

GÜLSEVİN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(GÜLSEVİN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

GÜLSEVİN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ GÜLSEVİN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 7 harfine (ülsevin) göre gülsevin ile Uyumlu İsimler :

Son 6 harfine (lsevin) göre gülsevin ile Uyumlu İsimler :

Son 5 harfine (sevin) göre gülsevin ile Uyumlu İsimler :

sevin

Son 4 harfine (evin) göre gülsevin ile Uyumlu İsimler :

nevin evin devin şevin

Son 3 harfine (vin) göre gülsevin ile Uyumlu İsimler :

pervin elvin selvin

Son 2 harfine (in) göre gülsevin ile Uyumlu İsimler :

hüseyin metin engin yasemin emin ersin aylin esin yasin çetin selin pelin nesrin burçin şahin selahattin nurettin tülin gülçin tahsin sezgin hayrettin aytekin berrin muhsin tekin bahattin belgin fahrettin ergin gültekin zerrin ekin necmettin seçkin şirin bilgin sadettin elçin güzin celalettin cemalettin muhittin nermin hüsamettin mümin sebahattin timuçin abidin alaattin bünyamin sabahattin gülbin sermin tacettin şerafettin afşin ayşin bedrettin sezin yetkin erkin nurçin rengin saadettin şemsettin fatin gülin selmin vahdettin ilkin şahabettin şermin alaaddin kutbettin nizamettin ayçin burhanettin derin ertekin gıyasettin helin narin ramin semin öztekin alptekin ercin izzettin seyfettin türesin rüknettin

BAŞ HARFLERİ GÜLSEVİN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 7 harfine (gülsevi) göre GÜLSEVİN ile Uyumlu İsimler :

İlk 6 harfine (gülsev) göre GÜLSEVİN ile Uyumlu İsimler :

gülsev gülseven

İlk 5 harfine (gülse) göre GÜLSEVİN ile Uyumlu İsimler :

gülseren gülsen gülser gülseda gülsefa

İlk 4 harfine (güls) göre GÜLSEVİN ile Uyumlu İsimler :

gülsüm gülsün gülsay gülsünay

İlk 3 harfine (gül) göre GÜLSEVİN ile Uyumlu İsimler :

gül gülay gülşah gülçin güler gülcan gülten gülşen gültekin gülden gülhan gülen güliz gülgün gülnur gülbin gülistan gülnihal gülin gülizar güldal güleser gülfiliz gülnare gülce gülde gülderen gülendam gülfe gülfizar gülhanım gültürk gülüçağ gülüm gülzade gülhal güllü gülbahar gülberk gülbeyaz gülçiçek güldane gülender gülerdem gülfer gülfiye gülhayat gülhis gülhüda gülperi gülru gülter gülver gülümser gülözgür gülbanu gülün

İlk 2 harfine () göre GÜLSEVİN ile Uyumlu İsimler :

gürkan gürsel gürhan günay güven güneş güçlü günseli güray güzin gürol güney güner güngör güzide gürcan gündüz güniz gün günhan günsel gürbüz gürel günnur güvenç gümrah gürsan günhal güralp gürler gürsal gürsoy

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ GÜLSEVİN İLE UYUMLU İSİMLER:

'gül' ile başlayıp 'vin' ile Biten İsimler :

'gü' ile başlayıp 'in' ile Biten İsimler :

gülçin gültekin güzin gülbin gülin

'g' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

gökhan gökçen gürkan gülcan gürhan gülten gülşen güven gökmen gülden gülseren gülhan gülen gülgün gülsen gürcan gökben gülsün gökşen gülistan gün günhan gülseven gıyasettin göksun gürsan gülderen gökcan gönen gözen güjan göksen göktan göktigin gökşin gülün

GÜLSEVİN isminin Anlamı

GÜLSEVİN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size GÜLSEVİN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "GÜLSEVİN + Anlam" veya "GÜLSEVİN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
GÜLSEVİN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

GÜLSEVİN adını oluşturan G, Ü, L, S, E, V, İ, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 133:

G
Ü
L
S
E
V
İ
N
TOPLAM
8
26
15
22
6
27
12
17
133

GÜLSEVİN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 2420. türköz, 2421. bozkurt, 2422. gülsevin, 2423. mutluhan, 2424. yazgülü, ... Toplam 7 ismin aritmetik toplamı 133 (Binde 2.83 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

öztürk türköz bozkurt mutluhan yazgülü ümmügül