GÜLSEVEN İsim Raporu:

GÜLSEVEN Adının Yaygınlığı

GÜLSEVEN Türkiye'de en çok kullanılan 1253. isim (... 1251. gülser, 1252. gülsev, 1253. gülseven, 1254. günnur, 1255. güvenç, ...). Ülkemizde yaklaşık her 14,724 kişiden birinin adı GÜLSEVEN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.07.

GÜLSEVEN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 21-05-2024 20:19 itibariyle yaklaşık 6,305 kişinin isminin GÜLSEVEN olduğu ve GÜLSEVEN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 83 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

GÜLSEVEN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda GÜLSEVEN yaşadığını tahmin ediyoruz.

GÜLSEVEN Türkiye'nin en yaygın 1253. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1253. ad ise Nalini ismi. GÜLSEVEN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1251. Huu 1252. Geeta 1253. Nalini 1254. Sherif 1255. Jackie isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

GÜLSEVEN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde GÜLSEVEN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde GÜLSEVEN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde GÜLSEVEN İsminin Yazılışı:

--...-.-.........-.-.

Denizcilik Alfabesinde GÜLSEVEN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

GÜLSEVEN İsminin Barkod Yazılışı:

GÜLSEVEN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(GÜLSEVEN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

GÜLSEVEN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ GÜLSEVEN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 7 harfine (ülseven) göre gülseven ile Uyumlu İsimler :

Son 6 harfine (lseven) göre gülseven ile Uyumlu İsimler :

Son 5 harfine (seven) göre gülseven ile Uyumlu İsimler :

seven

Son 4 harfine (even) göre gülseven ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (ven) göre gülseven ile Uyumlu İsimler :

güven

Son 2 harfine (en) göre gülseven ile Uyumlu İsimler :

figen ceren eren özden ayten nurten gökçen evren ayşen birsen gülten gülşen gökmen sezen selen gülden esen gülseren ruşen selcen gülen müzeyyen özgen egemen gülsen alperen gökben özlen gökşen bilgen nursen erden ersen seren deren seden fügen nurşen ruken ülgen şen ilgen tijen ilksen özben özen çimen bigen seymen aygen aysen simden berkten elen erşen gülderen gönen gözen oben teksen zeren asen erkmen diren evşen eymen göksen izgen nurben nurden nurseren ruhsen selten yasemen fulden ömürden

BAŞ HARFLERİ GÜLSEVEN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 7 harfine (gülseve) göre GÜLSEVEN ile Uyumlu İsimler :

İlk 6 harfine (gülsev) göre GÜLSEVEN ile Uyumlu İsimler :

gülsev gülsevin

İlk 5 harfine (gülse) göre GÜLSEVEN ile Uyumlu İsimler :

gülseren gülsen gülser gülseda gülsefa

İlk 4 harfine (güls) göre GÜLSEVEN ile Uyumlu İsimler :

gülsüm gülsün gülsay gülsünay

İlk 3 harfine (gül) göre GÜLSEVEN ile Uyumlu İsimler :

gül gülay gülşah gülçin güler gülcan gülten gülşen gültekin gülden gülhan gülen güliz gülgün gülnur gülbin gülistan gülnihal gülin gülizar güldal güleser gülfiliz gülnare gülce gülde gülderen gülendam gülfe gülfizar gülhanım gültürk gülüçağ gülüm gülzade gülhal güllü gülbahar gülberk gülbeyaz gülçiçek güldane gülender gülerdem gülfer gülfiye gülhayat gülhis gülhüda gülperi gülru gülter gülver gülümser gülözgür gülbanu gülün

İlk 2 harfine () göre GÜLSEVEN ile Uyumlu İsimler :

gürkan gürsel gürhan günay güven güneş güçlü günseli güray güzin gürol güney güner güngör güzide gürcan gündüz güniz gün günhan günsel gürbüz gürel günnur güvenç gümrah gürsan günhal güralp gürler gürsal gürsoy

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ GÜLSEVEN İLE UYUMLU İSİMLER:

'gül' ile başlayıp 'ven' ile Biten İsimler :

'gü' ile başlayıp 'en' ile Biten İsimler :

gülten gülşen güven gülden gülseren gülen gülsen gülderen

'g' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

gökhan gülçin gökçen gürkan gülcan gürhan gökmen gültekin gülhan güzin gülgün gülbin gürcan gökben gülsün gökşen gülistan gülin gün günhan gıyasettin göksun gürsan gülsevin gökcan gönen gözen güjan göksen göktan göktigin gökşin gülün

GÜLSEVEN isminin Anlamı

GÜLSEVEN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size GÜLSEVEN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "GÜLSEVEN + Anlam" veya "GÜLSEVEN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
GÜLSEVEN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

GÜLSEVEN adını oluşturan G, Ü, L, S, E, V, E, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 127:

G
Ü
L
S
E
V
E
N
TOPLAM
8
26
15
22
6
27
6
17
127

GÜLSEVEN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 2391. füruzan, 2392. turgut, 2393. gülseven, 2394. nurhayat, 2395. tuygun, ... Toplam 4 ismin aritmetik toplamı 127 (Binde 1.62 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

turgut nurhayat tuygun