TİJEN İsim Raporu:

TİJEN Adının Yaygınlığı

TİJEN Türkiye'de en çok kullanılan 1352. isim (... 1350. tevrat, 1351. tezcan, 1352. tijen, 1353. tunga, 1354. türkay, ...). Ülkemizde yaklaşık her 14,724 kişiden birinin adı TİJEN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.07.

TİJEN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 21-05-2024 21:00 itibariyle yaklaşık 6,305 kişinin isminin TİJEN olduğu ve TİJEN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 83 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

TİJEN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda TİJEN yaşadığını tahmin ediyoruz.

TİJEN Türkiye'nin en yaygın 1352. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1352. ad ise Indira ismi. TİJEN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1350. Suk 1351. Lawson 1352. Indira 1353. Sameer 1354. Shashi isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

TİJEN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde TİJEN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde TİJEN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde TİJEN İsminin Yazılışı:

-...---.-.

Denizcilik Alfabesinde TİJEN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

TİJEN İsminin Barkod Yazılışı:

TİJEN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(TİJEN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

TİJEN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ TİJEN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (ijen) göre tijen ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (jen) göre tijen ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (en) göre tijen ile Uyumlu İsimler :

figen ceren eren özden ayten nurten gökçen evren ayşen birsen gülten gülşen güven gökmen sezen selen gülden esen gülseren ruşen selcen gülen müzeyyen özgen egemen gülsen alperen gökben özlen gökşen bilgen nursen erden ersen seren deren seden fügen nurşen ruken ülgen şen gülseven ilgen ilksen özben özen çimen bigen seymen aygen aysen simden berkten elen erşen gülderen gönen gözen oben teksen zeren asen erkmen diren evşen eymen göksen izgen nurben nurden nurseren ruhsen selten seven yasemen fulden ömürden

BAŞ HARFLERİ TİJEN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (tije) göre TİJEN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (tij) göre TİJEN ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (ti) göre TİJEN ile Uyumlu İsimler :

timur timuçin tibet tiraje

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ TİJEN İLE UYUMLU İSİMLER:

'ti' ile başlayıp 'en' ile Biten İsimler :

't' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

tayfun turan tülin tahsin teoman türkan tekin taylan tarkan tufan taşkın timuçin turhan tacettin tolgahan tercan tunahan tezcan tuygun türesin tüzün tandan teksen tolgan tosun tugan tolun tan taycan taygun tuğcan tuğhan

TİJEN isminin Anlamı

TİJEN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size TİJEN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "TİJEN + Anlam" veya "TİJEN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
TİJEN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

TİJEN adını oluşturan T, İ, J, E, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 72:

T
İ
J
E
N
TOPLAM
24
12
13
6
17
72

TİJEN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1122. talip, 1123. tercan, 1124. tijen, 1125. yalın, 1126. idris, ... Toplam 44 ismin aritmetik toplamı 72 (Binde 17.8 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

suat emrahan almora argun aysel berkay hayri cumali selin ersen gülen melisa nazife nevra rasim selami sakine salime selase selay seyla talip tercan yalın idris ülgen incihan şehri revan behzat berkin birgin durcan ezgin fehmile fettah izgen müfide nesli nilhan salman seren üçler