REVAN İsim Raporu:

REVAN Adının Yaygınlığı

REVAN Türkiye'de en çok kullanılan 1933. isim (... 1931. aydin, 1932. muhtar, 1933. revan, 1934. zahid, 1935. şirvan, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı REVAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

REVAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 25-05-2024 07:37 itibariyle yaklaşık 2,702 kişinin isminin REVAN olduğu ve REVAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

REVAN adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 2.85 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 986 REVAN yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada REVAN sayısı her yıl 7 kişi artıyor.

REVAN Türkiye'nin en yaygın 1933. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1933. ad ise Rachael ismi. REVAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1931. Ammar 1932. Rebekah 1933. Rachael 1934. Caleb 1935. Mervyn isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

REVAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde REVAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde REVAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde REVAN İsminin Yazılışı:

.-.....-.--.

Denizcilik Alfabesinde REVAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

REVAN İsminin Barkod Yazılışı:

REVAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(REVAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

REVAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ REVAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (evan) göre revan ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (van) göre revan ile Uyumlu İsimler :

elvan rıdvan mervan erguvan savan şirvan berivan civan dilivan şivan

Son 2 harfine (an) göre revan ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan osman serkan gökhan can orhan erkan ayhan ramazan volkan adnan sinan erhan canan kenan ilhan neslihan süleyman ihsan doğan ercan cihan okan kaan irfan turan ozan abdurrahman handan nihan erdoğan özcan özkan ertan reyhan nurdan nazan nuran oğuzhan aslıhan burhan asuman nalan şükran nurcan altan gürkan teoman sultan seyhan şaban gülcan türkan aydan gürhan bilgehan vildan serhan ferhan ersan beyhan nurhan taylan alparslan armağan baran sercan erman tarkan perihan alpaslan candan korhan selman tufan inan atakan berkan gülhan kahraman müjgan furkan hicran keziban sevcan aslan batuhan duran ümran

BAŞ HARFLERİ REVAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (reva) göre REVAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (rev) göre REVAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (re) göre REVAN ile Uyumlu İsimler :

recep reyhan remzi refik reşit reşat resul rezzan reha recai remziye rengin resmiye refika refiye reyyan refi rejin refhan refia rebia rebiş refet rehan reis reşide

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ REVAN İLE UYUMLU İSİMLER:

're' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

reyhan rezzan reyyan refhan rehan

'r' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

ramazan rıdvan ruşen ruhan rahşan rengin ruken ramin rüknettin rejin rizan rukan rüçhan rahman rojbin ruhsen

REVAN isminin Anlamı

REVAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size REVAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "REVAN + Anlam" veya "REVAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
REVAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

REVAN adını oluşturan R, E, V, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 72:

R
E
V
A
N
TOPLAM
21
6
27
1
17
72

REVAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1128. incihan, 1129. şehri, 1130. revan, 1131. behzat, 1132. berkin, ... Toplam 44 ismin aritmetik toplamı 72 (Binde 17.8 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

suat emrahan almora argun aysel berkay hayri cumali selin ersen gülen melisa nazife nevra rasim selami sakine salime selase selay seyla talip tercan tijen yalın idris ülgen incihan şehri behzat berkin birgin durcan ezgin fehmile fettah izgen müfide nesli nilhan salman seren üçler