RUŞEN İsim Raporu:

RUŞEN Adının Yaygınlığı

RUŞEN Türkiye'de en çok kullanılan 557. isim (... 555. melis, 556. fazıl, 557. ruşen, 558. necip, 559. şefik, ...). Ülkemizde yaklaşık her 2,945 kişiden birinin adı RUŞEN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.34.

RUŞEN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 30-05-2024 03:18 itibariyle yaklaşık 30,636 kişinin isminin RUŞEN olduğu ve RUŞEN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 404 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

RUŞEN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda RUŞEN yaşadığını tahmin ediyoruz.

RUŞEN Türkiye'nin en yaygın 557. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 557. ad ise Arun ismi. RUŞEN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 555. Alfonso 556. Kaye 557. Arun 558. Leah 559. Meredith isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

RUŞEN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde RUŞEN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde RUŞEN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde RUŞEN İsminin Yazılışı:

.-...-....-.

Denizcilik Alfabesinde RUŞEN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

RUŞEN İsminin Barkod Yazılışı:

RUŞEN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(RUŞEN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

RUŞEN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ RUŞEN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (uşen) göre ruşen ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (şen) göre ruşen ile Uyumlu İsimler :

ayşen gülşen gökşen nurşen şen erşen evşen

Son 2 harfine (en) göre ruşen ile Uyumlu İsimler :

figen ceren eren özden ayten nurten gökçen evren birsen gülten güven gökmen sezen selen gülden esen gülseren selcen gülen müzeyyen özgen egemen gülsen alperen gökben özlen bilgen nursen erden ersen seren deren seden fügen ruken ülgen gülseven ilgen tijen ilksen özben özen çimen bigen seymen aygen aysen simden berkten elen gülderen gönen gözen oben teksen zeren asen erkmen diren eymen göksen izgen nurben nurden nurseren ruhsen selten seven yasemen fulden ömürden

BAŞ HARFLERİ RUŞEN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (ruşe) göre RUŞEN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (ruş) göre RUŞEN ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (ru) göre RUŞEN ile Uyumlu İsimler :

rukiye ruhi ruhan ruken ruhat rumeysa ruhsat ruhşat rukan runa rudi ruhsar ruhsen rukiyye

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ RUŞEN İLE UYUMLU İSİMLER:

'ru' ile başlayıp 'en' ile Biten İsimler :

ruken ruhsen

'r' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

ramazan reyhan rıdvan rezzan ruhan rahşan rengin ramin reyyan rüknettin rejin rizan rukan rüçhan refhan revan rahman rehan rojbin

RUŞEN isminin Anlamı

RUŞEN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size RUŞEN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "RUŞEN + Anlam" veya "RUŞEN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
RUŞEN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

RUŞEN adını oluşturan R, U, Ş, E, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 92:

R
U
Ş
E
N
TOPLAM
21
25
23
6
17
92

RUŞEN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1809. tangül, 1810. nuray, 1811. ruşen, 1812. aykut, 1813. alpaslan, ... Toplam 32 ismin aritmetik toplamı 92 (Binde 12.94 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

nuray aykut alpaslan aynur çetinay güniz volkan güzin kifayet türel mahmut mergül mücahit sabriye seyit yakut yarkın zühre şehriban nezhet arzum demirkan bengisu ferahnaz gülberk ilkgün nefishan kutay mihrican münir gülün