NURŞEN İsim Raporu:

NURŞEN Adının Yaygınlığı

NURŞEN Türkiye'de en çok kullanılan 1094. isim (... 1092. doğu, 1093. nurkan, 1094. nurşen, 1095. orhun, 1096. pakize, ...). Ülkemizde yaklaşık her 9,816 kişiden birinin adı NURŞEN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.1.

NURŞEN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 14-07-2024 10:16 itibariyle yaklaşık 9,025 kişinin isminin NURŞEN olduğu ve NURŞEN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 119 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

NURŞEN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda NURŞEN yaşadığını tahmin ediyoruz.

NURŞEN Türkiye'nin en yaygın 1094. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1094. ad ise Sonya ismi. NURŞEN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1092. Warner 1093. Page 1094. Sonya 1095. Manoj 1096. Bassam isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

NURŞEN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde NURŞEN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde NURŞEN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde NURŞEN İsminin Yazılışı:

-...-.-.....-.

Denizcilik Alfabesinde NURŞEN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

NURŞEN İsminin Barkod Yazılışı:

NURŞEN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(NURŞEN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

NURŞEN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ NURŞEN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (urşen) göre nurşen ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (rşen) göre nurşen ile Uyumlu İsimler :

erşen

Son 3 harfine (şen) göre nurşen ile Uyumlu İsimler :

ayşen gülşen ruşen gökşen şen evşen

Son 2 harfine (en) göre nurşen ile Uyumlu İsimler :

figen ceren eren özden ayten nurten gökçen evren birsen gülten güven gökmen sezen selen gülden esen gülseren selcen gülen müzeyyen özgen egemen gülsen alperen gökben özlen bilgen nursen erden ersen seren deren seden fügen ruken ülgen gülseven ilgen tijen ilksen özben özen çimen bigen seymen aygen aysen simden berkten elen gülderen gönen gözen oben teksen zeren asen erkmen diren eymen göksen izgen nurben nurden nurseren ruhsen selten seven yasemen fulden ömürden

BAŞ HARFLERİ NURŞEN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (nurşe) göre NURŞEN ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (nurş) göre NURŞEN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (nur) göre NURŞEN ile Uyumlu İsimler :

nur nuri nuray nurettin nurdan nuran nurten nurcan nurhan nurgül nurullah nursel nuriye nursen nurçin nurkan nurer nurseli nural nurcihan nurgün nurkal nurper nursev nurben nurden nurdeniz nurfer nurhayat nurseren

İlk 2 harfine (nu) göre NURŞEN ile Uyumlu İsimler :

nusret numan nuh nuhi

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ NURŞEN İLE UYUMLU İSİMLER:

'nu' ile başlayıp 'en' ile Biten İsimler :

nurten nursen nurben nurden nurseren

'n' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

neslihan nilgün nesrin nihan nurettin nurdan nazan nuran nalan nurcan nevin nurhan necmettin nermin numan nagihan neriman nagehan nurçin nurkan nizamettin narin nişan noyan nildan noyhan nurcihan nurgün nefishan nadircan nejan nevhan nilhan

NURŞEN isminin Anlamı

NURŞEN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size NURŞEN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "NURŞEN + Anlam" veya "NURŞEN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
NURŞEN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

NURŞEN adını oluşturan N, U, R, Ş, E, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 109:

N
U
R
Ş
E
N
TOPLAM
17
25
21
23
6
17
109

NURŞEN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 2199. nazmiye, 2200. nuriye, 2201. nurşen, 2202. sönmez, 2203. sevgiye, ... Toplam 16 ismin aritmetik toplamı 109 (Binde 6.47 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

kürşat dudugül emrullah hulusi hümeysa oğuzhan nazmiye nuriye sönmez sevgiye şennur alptekin dolunay tenzile şuayip