SEDEN İsim Raporu:

SEDEN Adının Yaygınlığı

SEDEN Türkiye'de en çok kullanılan 1046. isim (... 1044. ertürk, 1045. peyman, 1046. seden, 1047. tanzer, 1048. fecri, ...). Ülkemizde yaklaşık her 9,816 kişiden birinin adı SEDEN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.1.

SEDEN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 23-04-2024 07:32 itibariyle yaklaşık 8,998 kişinin isminin SEDEN olduğu ve SEDEN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 119 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

SEDEN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda SEDEN yaşadığını tahmin ediyoruz.

SEDEN Türkiye'nin en yaygın 1046. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1046. ad ise Babu ismi. SEDEN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1044. Farid 1045. Chan 1046. Babu 1047. Aloysius 1048. Dixon isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

SEDEN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde SEDEN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde SEDEN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde SEDEN İsminin Yazılışı:

....-...-.

Denizcilik Alfabesinde SEDEN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

SEDEN İsminin Barkod Yazılışı:

SEDEN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(SEDEN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

SEDEN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ SEDEN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (eden) göre seden ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (den) göre seden ile Uyumlu İsimler :

özden gülden erden simden nurden fulden ömürden

Son 2 harfine (en) göre seden ile Uyumlu İsimler :

figen ceren eren ayten nurten gökçen evren ayşen birsen gülten gülşen güven gökmen sezen selen esen gülseren ruşen selcen gülen müzeyyen özgen egemen gülsen alperen gökben özlen gökşen bilgen nursen ersen seren deren fügen nurşen ruken ülgen şen gülseven ilgen tijen ilksen özben özen çimen bigen seymen aygen aysen berkten elen erşen gülderen gönen gözen oben teksen zeren asen erkmen diren evşen eymen göksen izgen nurben nurseren ruhsen selten seven yasemen

BAŞ HARFLERİ SEDEN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (sede) göre SEDEN ile Uyumlu İsimler :

sedef

İlk 3 harfine (sed) göre SEDEN ile Uyumlu İsimler :

seda sedat sedanur sedar

İlk 2 harfine (se) göre SEDEN ile Uyumlu İsimler :

serdar serkan selçuk serap serhat selim serpil sevgi sema semra selin semih selma selda selahattin seher senem seçil sevil sezgin sevda seyhan sezai sefa sevim serhan seval sezen selen sertaç sevinç servet selami sercan seçkin sezer selman selcen semiha sevcan sevilay seyit sebahattin sena selcan sevtap seyfi serdal sermin sertan sebahat seyfullah sezin sermet seren seza sebla sefer selmin selvi serra seydi seyran sencer seyda seyithan sezgi selah semahat semin sennur seran serda sevgül sevin seyrani seray sernur sevde sever seyfettin seymen serin sezi sebat sebile seçgin selase selay selehattin selvinaz serbülent sertap setenay sevgiye

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ SEDEN İLE UYUMLU İSİMLER:

'se' ile başlayıp 'en' ile Biten İsimler :

sezen selen selcen seren seymen selten seven

's' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

serkan sinan süleyman selin selahattin sezgin sultan seyhan serhan sercan seçkin sadettin selman sevcan sebahattin suzan sabahattin selcan sermin sertan sezin saadettin sühan saygın sadun saruhan selmin seyran seyithan semin seran sevin salman seyfettin sülün simden serin sadrettin savan seçgin selehattin sevgün seyhun seylan sorgun soykan suzin sühendan süzgün saltukhan saygun selihan selvin sezercan soydan

SEDEN isminin Anlamı

SEDEN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size SEDEN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "SEDEN + Anlam" veya "SEDEN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
SEDEN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

SEDEN adını oluşturan S, E, D, E, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 56:

S
E
D
E
N
TOPLAM
22
6
5
6
17
56

SEDEN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 475. erbil, 476. ezel, 477. seden, 478. ikbali, 479. galip, ... Toplam 26 ismin aritmetik toplamı 56 (Binde 10.52 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

nadir arman aslan hatice barçın beril birdal eray erbil ezel ikbali galip müge nedim macit medaim nadile recep alihan bahrem behram belçin bircan hazal mahya