BEHRAM İsim Raporu:

BEHRAM Adının Yaygınlığı

BEHRAM Türkiye'de en çok kullanılan 1984. isim (... 1982. begül, 1983. behlül, 1984. behram, 1985. belamir, 1986. belçin, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı BEHRAM ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

BEHRAM adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-04-2024 09:41 itibariyle yaklaşık 2,699 kişinin isminin BEHRAM olduğu ve BEHRAM isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

BEHRAM adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 15.66 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 5,419 BEHRAM yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada BEHRAM sayısı her yıl 41 kişi artıyor.

BEHRAM Türkiye'nin en yaygın 1984. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1984. ad ise Helmut ismi. BEHRAM adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1982. Shashikant 1983. Gaston 1984. Helmut 1985. Lucian 1986. Anibal isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

BEHRAM isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde BEHRAM İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde BEHRAM İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde BEHRAM İsminin Yazılışı:

-.........-..---

Denizcilik Alfabesinde BEHRAM İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

BEHRAM İsminin Barkod Yazılışı:

BEHRAM ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(BEHRAM adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

BEHRAM KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ BEHRAM İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (ehram) göre behram ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (hram) göre behram ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (ram) göre behram ile Uyumlu İsimler :

bayram meram ikram

Son 2 harfine (am) göre behram ile Uyumlu İsimler :

islam bessam gülendam hayyam ilham selam deham imam

BAŞ HARFLERİ BEHRAM İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (behra) göre BEHRAM ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (behr) göre BEHRAM ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (beh) göre BEHRAM ile Uyumlu İsimler :

behçet behiye behzat behice behiç behnan behlül

İlk 2 harfine (be) göre BEHRAM ile Uyumlu İsimler :

bekir berna betül begüm berrin belgin beyhan berk berkan belkıs bengü bengi beril berrak beyza benan berkant berat bedrettin belma bedri berhan bektaş berfu berkay besim beste beşir bedir bertan bedriye bengül beyazıt berkhan bedii beliğ bedia beray berceste begümhan benal benek berçin berin berksoy berkten bernar berta bertuğ besime bessam beyatlı bediray begül belamir belçin belde benay bener bengisu benian benson beria berker berki berkin bermal berivan betigül beytullah berke

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ BEHRAM İLE UYUMLU İSİMLER:

'be' ile başlayıp 'am' ile Biten İsimler :

bessam

'b' ile başlayıp 'm' ile Biten İsimler :

bayram begüm besim birim bükem bahrem

BEHRAM isminin Anlamı

BEHRAM Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size BEHRAM isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "BEHRAM + Anlam" veya "BEHRAM isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
BEHRAM ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

BEHRAM adını oluşturan B, E, H, R, A, M harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 56:

B
E
H
R
A
M
TOPLAM
2
6
10
21
1
16
56

BEHRAM ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 486. alihan, 487. bahrem, 488. behram, 489. belçin, 490. bircan, ... Toplam 26 ismin aritmetik toplamı 56 (Binde 10.52 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

nadir arman aslan hatice barçın beril birdal eray erbil ezel seden ikbali galip müge nedim macit medaim nadile recep alihan bahrem belçin bircan hazal mahya