BENAN İsim Raporu:

BENAN Adının Yaygınlığı

BENAN Türkiye'de en çok kullanılan 745. isim (... 743. adalet, 744. rüştü, 745. benan, 746. asude, 747. atalay, ...). Ülkemizde yaklaşık her 4,908 kişiden birinin adı BENAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.2.

BENAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 20-06-2024 10:03 itibariyle yaklaşık 18,035 kişinin isminin BENAN olduğu ve BENAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 238 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

BENAN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda BENAN yaşadığını tahmin ediyoruz.

BENAN Türkiye'nin en yaygın 745. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 745. ad ise Courtney ismi. BENAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 743. Tracey 744. Rajiv 745. Courtney 746. Joann 747. Gretchen isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

BENAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde BENAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde BENAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde BENAN İsminin Yazılışı:

-....-..--.

Denizcilik Alfabesinde BENAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

BENAN İsminin Barkod Yazılışı:

BENAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(BENAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

BENAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ BENAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (enan) göre benan ile Uyumlu İsimler :

kenan cenan

Son 3 harfine (nan) göre benan ile Uyumlu İsimler :

adnan sinan canan inan mennan behnan

Son 2 harfine (an) göre benan ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan osman serkan gökhan can orhan erkan ayhan ramazan volkan erhan ilhan neslihan süleyman ihsan doğan ercan cihan okan kaan irfan turan ozan abdurrahman handan nihan erdoğan özcan özkan ertan reyhan nurdan nazan nuran oğuzhan aslıhan burhan asuman nalan şükran elvan nurcan altan gürkan rıdvan teoman sultan seyhan şaban gülcan türkan aydan gürhan bilgehan vildan serhan ferhan ersan beyhan nurhan taylan alparslan armağan baran sercan erman tarkan perihan alpaslan candan korhan selman tufan atakan berkan gülhan kahraman müjgan furkan hicran keziban sevcan aslan batuhan duran ümran numan rezzan suzan turhan alican

BAŞ HARFLERİ BENAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (bena) göre BENAN ile Uyumlu İsimler :

benal benay

İlk 3 harfine (ben) göre BENAN ile Uyumlu İsimler :

bengü bengi bengül benek bener bengisu benian benson

İlk 2 harfine (be) göre BENAN ile Uyumlu İsimler :

bekir berna betül begüm berrin belgin beyhan berk berkan belkıs beril berrak beyza berkant berat bedrettin behçet behiye belma bedri berhan bektaş berfu berkay besim beste beşir bedir behzat bertan bedriye behice beyazıt behiç berkhan bedii beliğ bedia beray berceste begümhan behnan berçin berin berksoy berkten bernar berta bertuğ besime bessam beyatlı bediray begül behlül behram belamir belçin belde beria berker berki berkin bermal berivan betigül beytullah berke

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ BENAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'be' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

beyhan berkan berhan bertan berkhan begümhan behnan benian berivan

'b' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

burçin burhan berrin bahattin bilgehan birsen belgin baran bilgin batuhan bünyamin bedrettin bilgen birkan balkan burhanettin barkın baycan bircan boran buğrahan bigen bahadırhan barçın barın bayhan başaran berçin berin berkten bilhan birtan bünyan bağcan belçin benson berkin birgin botan bulutcan borahan buğrakan

BENAN isminin Anlamı

BENAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size BENAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "BENAN + Anlam" veya "BENAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
BENAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

BENAN adını oluşturan B, E, N, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 43:

B
E
N
A
N
TOPLAM
2
6
17
1
17
43

BENAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 148. berk, 149. akın, 150. benan, 151. atıf, 152. bilge, ... Toplam 17 ismin aritmetik toplamı 43 (Binde 6.88 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

hakan berk akın atıf bilge feza çağdaş ceyda cihan edip elem emel gaye melda oben recai