BORAHAN İsim Raporu:

BORAHAN Adının Yaygınlığı

BORAHAN Türkiye'de en çok kullanılan 2094. isim (... 2092. erizan, 2093. eriş, 2094. borahan, 2095. ersun, 2096. esmahan, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı BORAHAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

BORAHAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 23-04-2024 06:48 itibariyle yaklaşık 2,699 kişinin isminin BORAHAN olduğu ve BORAHAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

BORAHAN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda BORAHAN yaşadığını tahmin ediyoruz.

BORAHAN Türkiye'nin en yaygın 2094. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2094. ad ise Carmelita ismi. BORAHAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2092. Parul 2093. Jamshid 2094. Carmelita 2095. Sammy 2096. Tushar isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

BORAHAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde BORAHAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde BORAHAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde BORAHAN İsminin Yazılışı:

-...---.-..-.....--.

Denizcilik Alfabesinde BORAHAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

BORAHAN İsminin Barkod Yazılışı:

BORAHAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(BORAHAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

BORAHAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ BORAHAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 6 harfine (orahan) göre borahan ile Uyumlu İsimler :

Son 5 harfine (rahan) göre borahan ile Uyumlu İsimler :

buğrahan emrahan

Son 4 harfine (ahan) göre borahan ile Uyumlu İsimler :

tolgahan tunahan atahan esmahan

Son 3 harfine (han) göre borahan ile Uyumlu İsimler :

gökhan orhan ayhan erhan ilhan neslihan cihan nihan reyhan oğuzhan aslıhan burhan seyhan gürhan bilgehan serhan ferhan beyhan nurhan perihan korhan gülhan batuhan turhan denizhan nagihan ruhan nagehan özhan han metehan berhan günhan sühan saruhan istemihan demirhan seyithan acarhan berkhan kutluhan çağhan emrehan kayhan okhan ümmühan aslihan emirhan murathan ismailhan bahadırhan bayhan begümhan bilhan şerifhan dilhan feyhan kayıhan kubilhan mutluhan noyhan nurcihan rüçhan refhan incihan yusufhan alihan cengizhan ceyhan doğhan duyguhan ercihan eyüphan nefishan kerimhan kuthan nevhan nilhan odhan rehan saltukhan selihan tuğhan yetişhan yunushan

Son 2 harfine (an) göre borahan ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan osman serkan can erkan ramazan volkan adnan

BAŞ HARFLERİ BORAHAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 6 harfine (boraha) göre BORAHAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 5 harfine (borah) göre BORAHAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (bora) göre BORAHAN ile Uyumlu İsimler :

bora boray boran

İlk 3 harfine (bor) göre BORAHAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (bo) göre BORAHAN ile Uyumlu İsimler :

bozkurt botan

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ BORAHAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'bor' ile başlayıp 'han' ile Biten İsimler :

'bo' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

boran botan

'b' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

burçin burhan berrin bahattin bilgehan birsen belgin beyhan baran bilgin berkan batuhan bünyamin benan bedrettin berhan bilgen bertan birkan balkan berkhan burhanettin barkın baycan bircan buğrahan bigen bahadırhan barçın barın bayhan başaran begümhan behnan berçin berin berkten bilhan birtan bünyan bağcan belçin benian benson berkin berivan birgin bulutcan buğrakan

BORAHAN isminin Anlamı

BORAHAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size BORAHAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "BORAHAN + Anlam" veya "BORAHAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
BORAHAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

BORAHAN adını oluşturan B, O, R, A, H, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 70:

B
O
R
A
H
A
N
TOPLAM
2
18
21
1
10
1
17
70

BORAHAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1055. berker, 1056. ercihan, 1057. borahan, 1058. kerami, 1059. mikail, ... Toplam 44 ismin aritmetik toplamı 70 (Binde 17.8 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

giray vahip atalay pınar bektaş belkıs boray ceylan emrecan erberk erkin ersel ferit fuldan gülcan güldal gökay şebnem maruf sezai ziya nefise nişan pelin petek sadun serap sercan tunç ilkay ilkin aslıcan berker ercihan kerami mikail natali orbay rabiye saygı serdal tunca vatan