KAYIHAN İsim Raporu:

KAYIHAN Adının Yaygınlığı

KAYIHAN Türkiye'de en çok kullanılan 1681. isim (... 1679. onurcan, 1680. şimşek, 1681. kayıhan, 1682. kemalcan, 1683. kemalettin, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı KAYIHAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

KAYIHAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 22-07-2024 23:27 itibariyle yaklaşık 2,708 kişinin isminin KAYIHAN olduğu ve KAYIHAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

KAYIHAN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda KAYIHAN yaşadığını tahmin ediyoruz.

KAYIHAN Türkiye'nin en yaygın 1681. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1681. ad ise Zvi ismi. KAYIHAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1679. Kermit 1680. Rand 1681. Zvi 1682. Yusuf 1683. Sultana isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

KAYIHAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde KAYIHAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde KAYIHAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde KAYIHAN İsminin Yazılışı:

-.-.--.--.......--.

Denizcilik Alfabesinde KAYIHAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

KAYIHAN İsminin Barkod Yazılışı:

KAYIHAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(KAYIHAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

KAYIHAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ KAYIHAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 6 harfine (ayıhan) göre kayıhan ile Uyumlu İsimler :

Son 5 harfine (yıhan) göre kayıhan ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (ıhan) göre kayıhan ile Uyumlu İsimler :

aslıhan

Son 3 harfine (han) göre kayıhan ile Uyumlu İsimler :

gökhan orhan ayhan erhan ilhan neslihan cihan nihan reyhan oğuzhan burhan seyhan gürhan bilgehan serhan ferhan beyhan nurhan perihan korhan gülhan batuhan turhan denizhan nagihan ruhan nagehan özhan han metehan berhan tolgahan günhan sühan saruhan tunahan istemihan atahan demirhan seyithan acarhan berkhan kutluhan çağhan emrehan kayhan okhan ümmühan aslihan buğrahan emirhan murathan ismailhan emrahan bahadırhan bayhan begümhan bilhan şerifhan dilhan feyhan kubilhan mutluhan noyhan nurcihan rüçhan refhan incihan yusufhan alihan cengizhan ceyhan doğhan duyguhan ercihan borahan esmahan eyüphan nefishan kerimhan kuthan nevhan nilhan odhan rehan saltukhan selihan tuğhan yetişhan yunushan

Son 2 harfine (an) göre kayıhan ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan osman serkan can erkan ramazan volkan adnan

BAŞ HARFLERİ KAYIHAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 6 harfine (kayıha) göre KAYIHAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 5 harfine (kayıh) göre KAYIHAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (kayı) göre KAYIHAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (kay) göre KAYIHAN ile Uyumlu İsimler :

kaya kayhan

İlk 2 harfine (ka) göre KAYIHAN ile Uyumlu İsimler :

kadir kamil kaan kazım kadriye kader kadri kahraman kağan kamile kasım kamuran kamer kani kaşif karadağ kahya kadem kalender kamuray karani kartal kaside

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ KAYIHAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'kay' ile başlayıp 'han' ile Biten İsimler :

kayhan

'ka' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

kaan kahraman kağan kamuran

'k' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

kenan korhan keziban kezban kutbettin kutluhan korcan kemalcan kemalettin kubilhan kutan kültegin keramettin kerimcan kerimhan kuthan kutcan keskin

KAYIHAN isminin Anlamı

KAYIHAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size KAYIHAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "KAYIHAN + Anlam" veya "KAYIHAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
KAYIHAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

KAYIHAN adını oluşturan K, A, Y, I, H, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 82:

K
A
Y
I
H
A
N
TOPLAM
14
1
28
11
10
1
17
82

KAYIHAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1489. evrim, 1490. gülçin, 1491. kayıhan, 1492. dolakay, 1493. rıdvan, ... Toplam 36 ismin aritmetik toplamı 82 (Binde 14.56 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

hikmet koray teoman asuman bayzar sıtkı davut evrim gülçin dolakay rıdvan ömrü pakize sevil selvi varol vermi ülker ömür özgü şevki aysuda benson birsu erdener feyzi gümrah hızır mücella nevrah okyar sever sonat ilkşan zişan