KEZBAN İsim Raporu:

KEZBAN Adının Yaygınlığı

KEZBAN Türkiye'de en çok kullanılan 771. isim (... 769. jülide, 770. kamuran, 771. kezban, 772. latif, 773. lokman, ...). Ülkemizde yaklaşık her 4,908 kişiden birinin adı KEZBAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.2.

KEZBAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 22-06-2024 05:53 itibariyle yaklaşık 18,036 kişinin isminin KEZBAN olduğu ve KEZBAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 238 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

KEZBAN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda KEZBAN yaşadığını tahmin ediyoruz.

KEZBAN Türkiye'nin en yaygın 771. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 771. ad ise Yolanda ismi. KEZBAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 769. Marco 770. Adrienne 771. Yolanda 772. Mahmood 773. Gale isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

KEZBAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde KEZBAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde KEZBAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde KEZBAN İsminin Yazılışı:

-.-.--..-....--.

Denizcilik Alfabesinde KEZBAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

KEZBAN İsminin Barkod Yazılışı:

KEZBAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(KEZBAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

KEZBAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ KEZBAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (ezban) göre kezban ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (zban) göre kezban ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (ban) göre kezban ile Uyumlu İsimler :

şaban keziban mihriban şehriban

Son 2 harfine (an) göre kezban ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan osman serkan gökhan can orhan erkan ayhan ramazan volkan adnan sinan erhan canan kenan ilhan neslihan süleyman ihsan doğan ercan cihan okan kaan irfan turan ozan abdurrahman handan nihan erdoğan özcan özkan ertan reyhan nurdan nazan nuran oğuzhan aslıhan burhan asuman nalan şükran elvan nurcan altan gürkan rıdvan teoman sultan seyhan gülcan türkan aydan gürhan bilgehan vildan serhan ferhan ersan beyhan nurhan taylan alparslan armağan baran sercan erman tarkan perihan alpaslan candan korhan selman tufan inan atakan berkan gülhan kahraman müjgan furkan hicran sevcan aslan batuhan duran ümran numan rezzan suzan turhan alican çağlayan

BAŞ HARFLERİ KEZBAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (kezba) göre KEZBAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (kezb) göre KEZBAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (kez) göre KEZBAN ile Uyumlu İsimler :

keziban

İlk 2 harfine (ke) göre KEZBAN ile Uyumlu İsimler :

kemal kenan kerem kerim kevser kemalcan kemalettin kebire keramettin kerami kerimcan kerime kerimhan keskin

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ KEZBAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'ke' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

kenan keziban kemalcan kerimcan kerimhan

'k' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

kaan korhan kahraman kağan kamuran kutbettin kutluhan kayhan korcan kayıhan kemalettin kubilhan kutan kültegin keramettin kuthan kutcan keskin

KEZBAN isminin Anlamı

KEZBAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size KEZBAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "KEZBAN + Anlam" veya "KEZBAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
KEZBAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

KEZBAN adını oluşturan K, E, Z, B, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 69:

K
E
Z
B
A
N
TOPLAM
14
6
29
2
1
17
69

KEZBAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 993. feyhan, 994. kerim, 995. kezban, 996. koral, 997. sezi, ... Toplam 43 ismin aritmetik toplamı 69 (Binde 17.39 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

sinan altay ertan ferhat gökhan alişan bayram aysan deniz bessam cenkay duran farşid feyhan kerim koral sezi taner melike nadiye nazar rejin roza özcan samet seçgin suar uluç vasfi volga iklim şerif şule talay asiye dengir emür hatime ılgıt safire selcen itidal