KAMURAN İsim Raporu:

KAMURAN Adının Yaygınlığı

KAMURAN Türkiye'de en çok kullanılan 770. isim (... 768. hıdır, 769. jülide, 770. kamuran, 771. kezban, 772. latif, ...). Ülkemizde yaklaşık her 4,908 kişiden birinin adı KAMURAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.2.

KAMURAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 30-05-2024 02:17 itibariyle yaklaşık 18,021 kişinin isminin KAMURAN olduğu ve KAMURAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 238 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

KAMURAN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda KAMURAN yaşadığını tahmin ediyoruz.

KAMURAN Türkiye'nin en yaygın 770. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 770. ad ise Adrienne ismi. KAMURAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 768. Helene 769. Marco 770. Adrienne 771. Yolanda 772. Mahmood isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

KAMURAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde KAMURAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde KAMURAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde KAMURAN İsminin Yazılışı:

-.-.---..-.-..--.

Denizcilik Alfabesinde KAMURAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

KAMURAN İsminin Barkod Yazılışı:

KAMURAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(KAMURAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

KAMURAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ KAMURAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 6 harfine (amuran) göre kamuran ile Uyumlu İsimler :

Son 5 harfine (muran) göre kamuran ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (uran) göre kamuran ile Uyumlu İsimler :

turan nuran duran erduran

Son 3 harfine (ran) göre kamuran ile Uyumlu İsimler :

şükran baran hicran ümran seyran imran devran seran boran başaran eran perran dövran hiran zeran

Son 2 harfine (an) göre kamuran ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan osman serkan gökhan can orhan erkan ayhan ramazan volkan adnan sinan erhan canan kenan ilhan neslihan süleyman ihsan doğan ercan cihan okan kaan irfan ozan abdurrahman handan nihan erdoğan özcan özkan ertan reyhan nurdan nazan oğuzhan aslıhan burhan asuman nalan elvan nurcan altan gürkan rıdvan teoman sultan seyhan şaban gülcan türkan aydan gürhan bilgehan vildan serhan ferhan ersan beyhan nurhan taylan alparslan armağan sercan erman tarkan perihan alpaslan candan korhan selman tufan inan atakan berkan gülhan kahraman müjgan furkan

BAŞ HARFLERİ KAMURAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 6 harfine (kamura) göre KAMURAN ile Uyumlu İsimler :

kamuray

İlk 5 harfine (kamur) göre KAMURAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (kamu) göre KAMURAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (kam) göre KAMURAN ile Uyumlu İsimler :

kamil kamile kamer

İlk 2 harfine (ka) göre KAMURAN ile Uyumlu İsimler :

kadir kaan kazım kadriye kaya kader kadri kahraman kağan kasım kani kayhan kaşif karadağ kayıhan kahya kadem kalender karani kartal kaside

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ KAMURAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'kam' ile başlayıp 'ran' ile Biten İsimler :

'ka' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

kaan kahraman kağan kayhan kayıhan

'k' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

kenan korhan keziban kezban kutbettin kutluhan korcan kemalcan kemalettin kubilhan kutan kültegin keramettin kerimcan kerimhan kuthan kutcan keskin

KAMURAN isminin Anlamı

KAMURAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size KAMURAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "KAMURAN + Anlam" veya "KAMURAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
KAMURAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

KAMURAN adını oluşturan K, A, M, U, R, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 95:

K
A
M
U
R
A
N
TOPLAM
14
1
16
25
21
1
17
95

KAMURAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1896. gülşen, 1897. halenur, 1898. kamuran, 1899. kudret, 1900. mahmure, ... Toplam 33 ismin aritmetik toplamı 95 (Binde 13.35 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

tümay levent alaattin sermet ersoy nilgün zekiye gülşen halenur kudret mahmure muhammed nesrin nurkan orkun papatya peyker seyran tunahan tunay veysi ziver şanver şengül şermin gülru gürsan mefkure sevinde seymen yurdal şahinder