KAĞAN İsim Raporu:

KAĞAN Adının Yaygınlığı

KAĞAN Türkiye'de en çok kullanılan 713. isim (... 711. hamide, 712. nüket, 713. kağan, 714. kamile, 715. kasım, ...). Ülkemizde yaklaşık her 4,207 kişiden birinin adı KAĞAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.24.

KAĞAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 15-06-2024 22:52 itibariyle yaklaşık 21,639 kişinin isminin KAĞAN olduğu ve KAĞAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 285 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

KAĞAN adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 4.27 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 1,480 KAĞAN yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada KAĞAN sayısı her yıl 11 kişi artıyor.

KAĞAN Türkiye'nin en yaygın 713. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 713. ad ise Zachary ismi. KAĞAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 711. Vladimir 712. Kiran 713. Zachary 714. Rakesh 715. Arvind isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

KAĞAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde KAĞAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde KAĞAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde KAĞAN İsminin Yazılışı:

-.-.---..--.

Denizcilik Alfabesinde KAĞAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

KAĞAN İsminin Barkod Yazılışı:

KAĞAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(KAĞAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

KAĞAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ KAĞAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (ağan) göre kağan ile Uyumlu İsimler :

armağan

Son 3 harfine (ğan) göre kağan ile Uyumlu İsimler :

doğan erdoğan aydoğan

Son 2 harfine (an) göre kağan ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan osman serkan gökhan can orhan erkan ayhan ramazan volkan adnan sinan erhan canan kenan ilhan neslihan süleyman ihsan ercan cihan okan kaan irfan turan ozan abdurrahman handan nihan özcan özkan ertan reyhan nurdan nazan nuran oğuzhan aslıhan burhan asuman nalan şükran elvan nurcan altan gürkan rıdvan teoman sultan seyhan şaban gülcan türkan aydan gürhan bilgehan vildan serhan ferhan ersan beyhan nurhan taylan alparslan baran sercan erman tarkan perihan alpaslan candan korhan selman tufan inan atakan berkan gülhan kahraman müjgan furkan hicran keziban sevcan aslan batuhan duran ümran numan rezzan suzan turhan alican çağlayan denizhan

BAŞ HARFLERİ KAĞAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (kağa) göre KAĞAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (kağ) göre KAĞAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (ka) göre KAĞAN ile Uyumlu İsimler :

kadir kamil kaan kazım kadriye kaya kader kadri kahraman kamile kasım kamuran kamer kani kayhan kaşif karadağ kayıhan kahya kadem kalender kamuray karani kartal kaside

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ KAĞAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'ka' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

kaan kahraman kamuran kayhan kayıhan

'k' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

kenan korhan keziban kezban kutbettin kutluhan korcan kemalcan kemalettin kubilhan kutan kültegin keramettin kerimcan kerimhan kuthan kutcan keskin

KAĞAN isminin Anlamı

KAĞAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size KAĞAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "KAĞAN + Anlam" veya "KAĞAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
KAĞAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

KAĞAN adını oluşturan K, A, Ğ, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 42:

K
A
Ğ
A
N
TOPLAM
14
1
9
1
17
42

KAĞAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 130. delal, 131. emek, 132. kağan, 133. necla, 134. olga, ... Toplam 20 ismin aritmetik toplamı 42 (Binde 8.09 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

azade bora çağhan delal emek necla olga baran safi akil ant beria çağın erdağ fidan imge kadem tan rebia