KANİ İsim Raporu:

KANİ Adının Yaygınlığı

KANİ Türkiye'de en çok kullanılan 948. isim (... 946. hümeyra, 947. hürriyet, 948. kani, 949. kevser, 950. kudret, ...). Ülkemizde yaklaşık her 7,362 kişiden birinin adı KANİ ve ismin yaygınlık oranı binde 0.14.

KANİ adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 16-06-2024 00:24 itibariyle yaklaşık 12,622 kişinin isminin KANİ olduğu ve KANİ isimli kişi sayısının her yıl ortalama 166 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

KANİ isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda KANİ yaşadığını tahmin ediyoruz.

KANİ Türkiye'nin en yaygın 948. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 948. ad ise Damian ismi. KANİ adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 946. Damon 947. Saeed 948. Damian 949. Meyer 950. Ford isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

KANİ isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde KANİ İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde KANİ İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde KANİ İsminin Yazılışı:

-.-.--...

Denizcilik Alfabesinde KANİ İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

KANİ İsminin Barkod Yazılışı:

KANİ ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(KANİ adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

KANİ KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ KANİ İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 3 harfine (ani) göre kani ile Uyumlu İsimler :

seyrani gani abdülgani gürani karani sani selmani

Son 2 harfine (ni) göre kani ile Uyumlu İsimler :

avni zihni

BAŞ HARFLERİ KANİ İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 3 harfine (kan) göre KANİ ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (ka) göre KANİ ile Uyumlu İsimler :

kadir kamil kaan kazım kadriye kaya kader kadri kahraman kağan kamile kasım kamuran kamer kayhan kaşif karadağ kayıhan kahya kadem kalender kamuray karani kartal kaside

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ KANİ İLE UYUMLU İSİMLER:

'k' ile başlayıp 'i' ile Biten İsimler :

kadri karani kerami kuddusi

KANİ isminin Anlamı

KANİ Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size KANİ isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "KANİ + Anlam" veya "KANİ isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
KANİ ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

KANİ adını oluşturan K, A, N, İ harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 44:

K
A
N
İ
TOPLAM
14
1
17
12
44

KANİ ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 170. didem, 171. elen, 172. kani, 173. kaya, 174. nil, ... Toplam 21 ismin aritmetik toplamı 44 (Binde 8.5 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

naki hamdi anıl inci candan cenan didem elen kaya nil idil şaban akay beliğ alim didar erdi ikbal eflal ogan