SANİ İsim Raporu:

SANİ Adının Yaygınlığı

SANİ Türkiye'de en çok kullanılan 2223. isim (... 2221. kuddusi, 2222. saki, 2223. sani, 2224. tan, 2225. inal, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı SANİ ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

SANİ adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-07-2024 02:25 itibariyle yaklaşık 2,708 kişinin isminin SANİ olduğu ve SANİ isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

SANİ adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 1.42 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 494 SANİ yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada SANİ sayısı her yıl 4 kişi artıyor.

SANİ Türkiye'nin en yaygın 2223. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2223. ad ise Ames ismi. SANİ adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2221. Bowen 2222. Steele 2223. Ames 2224. The 2225. Barnes isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

SANİ isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde SANİ İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde SANİ İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde SANİ İsminin Yazılışı:

....--...

Denizcilik Alfabesinde SANİ İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

SANİ İsminin Barkod Yazılışı:

SANİ ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(SANİ adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

SANİ KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

saniye

SON HARFLERİ SANİ İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 3 harfine (ani) göre sani ile Uyumlu İsimler :

kani seyrani gani abdülgani gürani karani selmani

Son 2 harfine (ni) göre sani ile Uyumlu İsimler :

avni zihni

BAŞ HARFLERİ SANİ İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 3 harfine (san) göre SANİ ile Uyumlu İsimler :

sanem saniye sanlı sancar

İlk 2 harfine (sa) göre SANİ ile Uyumlu İsimler :

salih savaş sami sait sadık sabri samet saim saadet saliha salim sadi safiye sadettin sabiha saffet sacit said sabahattin saime sarper sadullah sakine safa sabriye sabit saadettin sadiye saygın sadun saruhan saynur sabahat safi samim satı salman sabire sabutay sadrettin sakıp salime salise samuray sara sarp satvet savan sacide saba saltuk saki safire sahra saide saltukhan samiye satılmış saygun saygı

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ SANİ İLE UYUMLU İSİMLER:

's' ile başlayıp 'i' ile Biten İsimler :

sevgi sami sabri sezai selami sadi seyfi suphi selvi seydi sezgi safi seyrani sezi sururi sevi simavi sulhi suzi saki sebati semavi selmani suavi

SANİ isminin Anlamı

SANİ Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size SANİ isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "SANİ + Anlam" veya "SANİ isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
SANİ ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

SANİ adını oluşturan S, A, N, İ harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 52:

S
A
N
İ
TOPLAM
22
1
17
12
52

SANİ ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 375. cemre, 376. ekip, 377. sani, 378. nejla, 379. nuh, ... Toplam 34 ismin aritmetik toplamı 52 (Binde 13.75 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

kemal naime sina adalet cemil algın aydan dilek azem babür barın behçet burç önal genco çiğdem ediz karadağ ipek asya mete nebil neşe celali tuba azra baycan bener cemre ekip nejla nuh batu