SAYGIN İsim Raporu:

SAYGIN Adının Yaygınlığı

SAYGIN Türkiye'de en çok kullanılan 1101. isim (... 1099. ruken, 1100. rüstem, 1101. saygın, 1102. sadun, 1103. saruhan, ...). Ülkemizde yaklaşık her 9,816 kişiden birinin adı SAYGIN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.1.

SAYGIN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 30-05-2024 02:20 itibariyle yaklaşık 9,010 kişinin isminin SAYGIN olduğu ve SAYGIN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 119 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

SAYGIN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda SAYGIN yaşadığını tahmin ediyoruz.

SAYGIN Türkiye'nin en yaygın 1101. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1101. ad ise Rashid ismi. SAYGIN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1099. Santiago 1100. Olivia 1101. Rashid 1102. Quoc 1103. White isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

SAYGIN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde SAYGIN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde SAYGIN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde SAYGIN İsminin Yazılışı:

....--.----...-.

Denizcilik Alfabesinde SAYGIN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

SAYGIN İsminin Barkod Yazılışı:

SAYGIN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(SAYGIN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

SAYGIN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ SAYGIN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (aygın) göre saygın ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (ygın) göre saygın ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (gın) göre saygın ile Uyumlu İsimler :

ılgın algın

Son 2 harfine (ın) göre saygın ile Uyumlu İsimler :

aydın yalçın akın ışın taşkın aşkın aykın yalın barkın alkın aysın barçın barın yarkın akalın arkın çağın cansın

BAŞ HARFLERİ SAYGIN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (saygı) göre SAYGIN ile Uyumlu İsimler :

saygı

İlk 4 harfine (sayg) göre SAYGIN ile Uyumlu İsimler :

saygun

İlk 3 harfine (say) göre SAYGIN ile Uyumlu İsimler :

saynur

İlk 2 harfine (sa) göre SAYGIN ile Uyumlu İsimler :

salih savaş sami sait sadık sabri samet saim saadet saliha salim sadi safiye sadettin sabiha saffet sacit said sabahattin saime sanem sarper sadullah sakine saniye safa sabriye sabit saadettin sadiye sadun saruhan sabahat safi samim satı salman sabire sabutay sadrettin sakıp salime salise samuray sanlı sara sarp satvet savan sacide saba saltuk sancar saki sani safire sahra saide saltukhan samiye satılmış

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ SAYGIN İLE UYUMLU İSİMLER:

'sa' ile başlayıp 'ın' ile Biten İsimler :

's' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

serkan sinan süleyman selin selahattin sezgin sultan seyhan serhan sezen selen sercan seçkin sadettin selman selcen sevcan sebahattin suzan sabahattin selcan sermin sertan sezin saadettin seren seden sühan sadun saruhan selmin seyran seyithan semin seran sevin salman seyfettin seymen sülün simden serin sadrettin savan seçgin selehattin sevgün seyhun seylan sorgun soykan suzin sühendan süzgün saltukhan saygun selihan selten selvin seven sezercan soydan

SAYGIN isminin Anlamı

SAYGIN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size SAYGIN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "SAYGIN + Anlam" veya "SAYGIN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
SAYGIN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

SAYGIN adını oluşturan S, A, Y, G, I, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 87:

S
A
Y
G
I
N
TOPLAM
22
1
28
8
11
17
87

SAYGIN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1673. nizami, 1674. perihan, 1675. saygın, 1676. ulus, 1677. umur, ... Toplam 27 ismin aritmetik toplamı 87 (Binde 10.92 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

gökşen murat abdülgani bertuğ cemaliye devrim dilaver şeniz gürkan nüket kadriye mithat mümin nilberk nizami perihan ulus umur beyatlı övül şinasi elifnaz çağlaralp nilkay suavi öykü