NİLKAY İsim Raporu:

NİLKAY Adının Yaygınlığı

NİLKAY Türkiye'de en çok kullanılan 2289. isim (... 2287. niko, 2288. nilhan, 2289. nilkay, 2290. nilseli, 2291. nora, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı NİLKAY ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

NİLKAY adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 30-05-2024 03:34 itibariyle yaklaşık 2,703 kişinin isminin NİLKAY olduğu ve NİLKAY isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

NİLKAY isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda NİLKAY yaşadığını tahmin ediyoruz.

NİLKAY Türkiye'nin en yaygın 2289. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2289. ad ise Efren ismi. NİLKAY adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2287. Madhuri 2288. Tomasz 2289. Efren 2290. Alireza 2291. Jyothi isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

NİLKAY isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde NİLKAY İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde NİLKAY İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde NİLKAY İsminin Yazılışı:

-....-..-.-.--.--

Denizcilik Alfabesinde NİLKAY İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

NİLKAY İsminin Barkod Yazılışı:

NİLKAY ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(NİLKAY adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

NİLKAY KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ NİLKAY İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (ilkay) göre nilkay ile Uyumlu İsimler :

ilkay

Son 4 harfine (lkay) göre nilkay ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (kay) göre nilkay ile Uyumlu İsimler :

gökay berkay burkay akay okay türkay cenkay dolakay

Son 2 harfine (ay) göre nilkay ile Uyumlu İsimler :

tuncay gülay turgay oktay koray tülay nuray olcay nilay kubilay günay alpay eray çağatay güray şenay sunay sevilay giray yıldıray özay atalay feray atay sonay tugay tunay miray tümay altay boray ışılay kutlay orbay baturay dilay esmeray beray simay seray dinçay altınay arbay biray çetinay emay tanay füzay gökşenay sunday hüray mutluay muşturay sabutay samuray selay setenay sılay alpgiray talay bediray benay bilgütay bilsay cemay doğanay dolunay erbay ergünay gencay gülsay gülsünay göray kamuray kutay onay serbay semray tünay uzay oray önay

BAŞ HARFLERİ NİLKAY İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (nilka) göre NİLKAY ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (nilk) göre NİLKAY ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (nil) göre NİLKAY ile Uyumlu İsimler :

nilgün nilüfer nilay nil nilda nilgül nilsu nilberk nildan nilhan nilseli

İlk 2 harfine (ni) göre NİLKAY ile Uyumlu İsimler :

nihat nihal nihan niyazi nimet nigar nida nizamettin nizami nişan niko nidal

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ NİLKAY İLE UYUMLU İSİMLER:

'ni' ile başlayıp 'ay' ile Biten İsimler :

nilay

'n' ile başlayıp 'y' ile Biten İsimler :

nuray

NİLKAY isminin Anlamı

NİLKAY Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size NİLKAY isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "NİLKAY + Anlam" veya "NİLKAY isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
NİLKAY ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

NİLKAY adını oluşturan N, İ, L, K, A, Y harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 87:

N
İ
L
K
A
Y
TOPLAM
17
12
15
14
1
28
87

NİLKAY ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1681. elifnaz, 1682. çağlaralp, 1683. nilkay, 1684. suavi, 1685. öykü, ... Toplam 27 ismin aritmetik toplamı 87 (Binde 10.92 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

gökşen murat abdülgani bertuğ cemaliye devrim dilaver şeniz gürkan nüket kadriye mithat mümin nilberk nizami perihan saygın ulus umur beyatlı övül şinasi elifnaz çağlaralp suavi öykü